Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Rahibeler Kim? İsimleri Ne? Gerçekte Kim?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Kuruluş Osman dizisi ilk bölümüyle nefesleri kesmeye başladı. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman Dizisi daha önce izleyenlerin büyük beğenisini toplayan Diriliş Ertuğrul dizisinin bir anlamda devamı niteliğinde çekilmiştir. Kuruluş Osman dizisi oyuncuları ve oyuncu kadrosu da dizi kadar izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Zira internet ortamında Kuruluş Osman kadrosu, Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu, Kuruluş Osman Oyuncuları şeklinde birçok arama yapılmaktadır. Bizler de sitemizde sizlere Kuruluş Osman oyuncuları hakkında tek tek bilgi vermiştik. Buradan Kuruluş Osman oyuncularına ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda da ilk bölümde izleyicilerin dikkatini çeken rahibelerden bahsedeceğiz. Kuruluş Osman Rahibeler kim kimdir? Kuruluş Osman Rahibelerin isimleri ne? Rahibeler gerçek hayatta kim? İşte rahibelerin adları.

Kuruluş Osman Rahibeler Kim İsimleri Adları

Kuruluş Osman dizisi oyuncularından ilk bölümde dikkat çeken karakterlerden birisi de rahibelerdi. Birinci bölümde izleyicilerin en çok aradığı karakterlerden birisi olan rahibeler isimleri kim oldukları gerçek hayattaki adları sizlerle paylaşacağız. Açıkçası tam sayısı belli olmamakla beraber 3 ya da 4 rahibenin Kuruluş Osman birinci bölümünde izleyenlerin karşısına çıktığını hatırlıyoruz. Kuruluş Osman rahibe karakteri canlandıran isimlerden birisi şu:

Kuruluş Osman Rahibe Karakterleri – Özge Törer

özge törer instagram kullanıcı adı
Kuruluş Osman Rahibeleri Özge Törer

Rahibeleri canlandıran isimlerden birisini Malhun Hatun yani gerçek adıyla Özge Törer olduğunu düşünüyoruz. Diğer isimleri netleştirdiğimizde sizlere duyuracağız.

Kuruluş Osman Rahibeleri Malhun Hatun

Kuruluş Osman rahibe karakterini canlandıran isimlerden birisi Malhun Hatun rolündeki Özge Törer. Özge Törer detaylı bilgiler için tıklayın.

Kuruluş Osman Rahibeleri Malhun Hatun

Kuruluş Osman rahibe karakterini canlandıran diğer oyuncuları sizlere en kısa zamanda duyuracağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Kuruluş Osman
Kuruluş Osman ertuğrul gazi
Kuruluş Osman Dizisinde Ertuğrul Gazi Kim Olacak?

Kuruluş Osman Ertuğrul Gazi Dizide Çıkacak Mı Ertuğrulu Kim Oynayacak Canlandıracak Diziye Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Girecek Belli Oldu Mu...

Kapat