Dizi Oyuncuları

Kuruluş Osman Samsa Çavuş (İsmail Hakkı Ürün) Kimdir Gerçek Adı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve yayınlanan 1.bölüm 2.fragmanı ile büyük ilgi çeken Kuruluş Osman dizisi; iddialı bir şekilde geliyor. Hem yurt içinden hem yurt dışından daha şimdiden büyük bir ilgi gören Kuruluş Osman dizisi aynı zamanda iddialı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Peki Kuruluş Osman Samsa Çavuş kimdir? Kuruluş Osman İsmail Hakkı Ürün kimdir? Kuruluş Osman Samsa Çavuş Gerçek adı?

TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı olan ve TRT 1’den Atv ekranlarında taşınan Kuruluş Osman dizisi 1.sezonu ile baya iddialı olacağa benziyor. Yayınlanan 1.bölüm fragmanın da sosyal medya da gündem olan dizinin oyuncu kadrosu da merak konusuydu.

Kuruluş Osman Samsa Çavuş (İsmail Hakkı Ürün) Kimdir Gerçek Adı?

Kuruluş Osman Samsa Çavuş (İsmail Hakkı Ürün) 21 Mart 1976 İstanbul doğumludur. Konya, Trabzon, Malezya ve Almaya’da öğrenim gördü. Konya’da olduğu zaman içerisinde Konya Anadolu Sahnesi’nde tiyatro ile aktif olarak ilgilendi. Başarılı oyuncu aynı zamanda profesyonel olarak sporla da ilgilendi.

Almanca, İngilizce, Boşnakça, Rusça, Malay-Endonezya dilleri olmak üzere 6 yabancı dil bilen ve her birini konuşup, yazabilen başarılı oyuncu aynı zamanda birçok dilde de oyunculuk yapabilmektedir.

İsmail Hakkı Ürün Kimdir?

Eğitim Durumu: Lisans

Medeni Hali: Evli

Boy: 1.95

Kilo: 80

Burç: Koç

Meslek: Oyuncu

Doğum Yeri: İstanbul

İsmail Hakkı Ürün Oynadığı Diziler

Oyunculuk kariyerine Mihrali dizisiyle başlayan İsmail Hakkı Ürün; Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Bedel, Geniş Aile, Gazi, Sakarya Fırat, Son Çıkış, Bir Yusuf Masalı, Cesur Yürek, Milat ve Kardeş Payı dizilerinde rol almıştır.

İsmail Hakkı Ürün Oynadığı Filmler

İsmail Hakkı Ürün Sümela’nın Şifresi Temel, Recep İvedik, Dinle Neyden, Hür Adam, Uzun Hikaye, Moskova’nın Şifresi Temel, Bırakma Beni isimli sinema filmlerinde oynadı.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları, Kuruluş Osman
Sevgili Geçmiş Dizisi Mahir (Burak Çelik) Kimdir Biyografi

Sevgili Geçmiş Mahir Kimdir Gerçek Adı Aslen Nereli Memleketi Doğum Yeri Tarihi Burak Çelik Kaç Yaşında Boyu Kilosu Ne Oynadığı...

Kapat