Dizi Haberleri

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Hangi İlde Çekiliyor Çekim Yeri

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ekranlara geldiği andan itibaren büyük beğeni alan, Show Tv’nin yeni dizisi ”Kuzey Yıldızı” çekildiği yerle de bir o kadar dikkat çekti. Kuzey Yıldızı dizisinin en çok merak edilen şeylerden birisi de, dizinin nerede hangi ilde çekildiği oldu. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisi hangi ilde çekiliyor? Kuzey Yıldızı çekim yeri neresi? gibi sorular akıllara geldi. Gelin detaylara bakalım.

Kuzey Yıldızı dizisinin çekim yeri neresi? Başrollerini İsmail Demirci (Kuzey) ve Aslıhan Güner (Yıldız) in paylaştığı Kuzey Yıldızı; yemyeşil bitki örtüsü, muhteşem manzarası ile büyük ilgi çekmişti. İzleyicilerin akıllarına ilk gelen bölge sık ormanlarıyla, yeşil doğasıyla Karadeniz Bölgesi oldu. Bu hafta yayınlanacak 10.bölümüyle ekrana gelecek Kuzey Yıldızı dizisinin nerede, hangi mekanda, hangi ilde çekildiğini dizi severler için yakın-markaja aldık.

Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor Hangi İlde?

İzleyicilerin tahminleri doğru çıktı. Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümleri, dizide Yıldız karakterinin (Aslıhan Güner) ailesiyle yaşadığı; Ordu İlinin Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylasında çekilmektedir. Kabadüz ilçesi Ordu İl merkezine 22 km uzaklıktadır. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisi hangi ilde çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yaylalar?

Kuzey Yıldızı dizisinin bir diğer setide yine Ordu İlinin Taşbaşı Yayalası‘nda bulunmaktadır. Dizi yapımcıları diziden kullanılmak üzere Taşbaşı Yaylasından yayla evleri kiraladı. Ordu İl merkezine ise 41 km uzaklıktadır. Kuzey Yıldızı dizisinin ilerleyen bölümleri sizce nerede çekilmeli? Dizinin yeni bölümleri sizce nerede çekilecek? Görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Kuzey Yıldızı dizisi ile ilgili tüm detaylar sitemizde yer alacaktır. Takipte kalınız.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kimdir Aslıhan Güner Yaşı Boyu Sevgilisi

Description

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
kuzey yıldızı ilk aşk şule kimdir gerçek adı yaşı boyu sevgilisi
Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncu Kadrosu (Galeri)

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor. Bu galeride Kuzey Yıldızı dizisi oyuncuları hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Kapat