MasterChef

Masterchef 1 Ekim Kim Elendi Veda Eden Yarışmacı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef 1 Ekim 2019 Salı Günü Kim Elendi ? Bu hafta dün elenen isim yarışmaya kim veda etti Bölümün Özeti Yaşananlar Neler ? Detaylar Haberimizde.

Masterchef 2019 sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Tv8 ekranlarında hafta içi Pazartesi Salı Çarşamba günleri ve hafta sonu Pazar günü izleyicisi ile buluşan. yemek yarışma programında haftanın veda eden elenen isimi merak konusu oldu.

Bildiğiniz gibi Salı günleri programdan bir kişi ayrılıyor. Potaya giren dört kişi 1 Ekim Salı günü yeni bölümde eleme yemek yarışmasında Mehmet Somer ve Danilo şeflere yaptıkları yemeği sunuyor. Şefin tabağına en yakın olan 3 yarışmacı yoluna devam ederken bir isim eleniyor.

Geçen Hafta iki dokunulmazlık oyununu kazanan Rıfat olurken Kaptanlığı kazanan isim Güzide oldu Kırmızı takımın kaptanı ise Alican seçildi. Yapılan eleme ve dokunulmazlık oyunları sonucu Müge Batuhan Faruk Batuhan ve Güzide eleme yemek oyunu oynadı ve elenen isim Müge oldu. Yarışmaya Müge’nin yerine ise Bahri Papila gelmişti.

Masterchef 1 Ekim 2019 Kim Elendi Gitti ?

Yasin Açelya Bahri Güzide Murat Eda Alican Batuhan Cemre Faruk Batuhan Rıfat Suna. Gibi isimlerin yarıştığı programda eleme sonucu oylaması belli olur olmaz kaçıranlar için yazımızdan bilgi vereceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
MasterChef 29 Eylül Kaptanlığı Kim Kazandı Kaptan Oldu

MasterChef 29 Eylül Kim Kaptan Oldu ? Kaptanlığı Kazanan Yarışmacı 21. Bölüm Özeti Takımlar Nasıl Seçildi Kaptanlı ve Ödül Oyunu...

Kapat