MasterChef

Masterchef 10 Aralık Nerede Hangi Bahçede (Parkta) Çekildi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef 64. Bölümü 10 Aralık 2019 Salı Günü TV8 Ekranlarında. Peki Kanal Programın Bu Bölümü Çekimlerini Nerede Yaptı? Masterchef 10 Aralık Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi? Masterchef 10 Aralık Nerede Hangi Bahçede (Parkta) Çekildi. Gibi sorular akıllara geldi. Masterchef’in çekildiği yerler hep merak konusu olmuştur. Masterchef 10 Aralık Nerede Çekildi? Masterchef 10 Aralık Çekildiği Yer? Masterchef 10 Aralık Çekim Yeri. Masterchef 10 Aralık Hangi İlde İlçede Çekildi? Gelin Bütün bu soruların cevabına bakalım.

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi?

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi?

Masterchef 10 Aralık Nerede Çekildi?

Tv8’in ekranlara kilitleyen yemek programı Masterchef 2019 yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masterchef 10 Aralık Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi? 10 Aralık Masterchef nerede çekildi? Masterchef 10 Aralık çekim yeri neresi? Masterchef 10 Aralık Nerede Hangi Bahçede (Parkta) Çekildi. Oldukça farklı mekanlarda çekilen Masterchef 10 Aralık 2019 Salı gününki çekim yeri ile de izleyenleri yine şaşırtmayı başardı. Masterchef 10 Aralık 2019 çekildiği yer Konya İli Selçuklu İlçesi Horozluhan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Kalehan- Ecdat Bahçesi (Parkı) olduğu öğrenildi. 10 Aralık Masterchef çekim yeri Konya/Selçuklu Ecdat Bahçesi (Parkı).

Subtitle

Title

Description

Masterchef Konya Ecdat Bahçesi (Parkı) Önemi Tarihçesi

Geçmişte Selçuklu Devleti’ne başkentlik yapmış olan Konya’da muhteşem bir bahçe (park) inşa edildi. 100 bin metrekarelik alana inşa edilen Konya-Ecdat Bahçesi (Parkı) nin maliyeti için 30 milyon lira harcandı. Selçuklu ve Osmanlı Mimarisinin izlerini taşıyan Ecdat Bahçesi (Parkı) içerisinde; 12 bin 500 metrekarelik gölet ve etrafında surlar, kale burçları, Boğaz Yalısı, Osmanlı Sokağı, Selçuklu Hanı, Hasbahçe, Kamelyalar, Konya Mutfağı ve çeşitli sosyal tesisler bulunmaktadır. Muhteşem manzarası ile ziyaretçilerini ağırlayan Konya-Ecdat Bahçesi bu hafta (10 Aralık 2019) Masterchef ekibini ağırlamaya hazırlanıyor.

Masterchef Konya Ecdat Bahçesi (Parkı) Adresi

Masterchef 10 Aralık Nerede Hangi Bahçede (Parkta) Çekildi. Masterchef 10 Aralık 2019 Salı günü dış çekimlerinin yapılacağı yer olan Konya/Selçuklu Ecdat Bahçesi enfes bir bölümle izleyenlerini bekliyor.

Konya Ecdat Bahçesi (Parkı) web adresi: http://konya.com.tr/portfolio-item/kalehan-ecdat-bahcesi/

Konya/Selçuklu Ecdat Bahçesi Ulaşım: Yazır, Doç. Dr. Halil Ürün Cd. 16-18, 42250 Horozluhan OSB/Selçuklu/Konya

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Tv8 MasterChef Başvuru Formu 2020 (3. Sezon) Şartları
Tv8 MasterChef Başvuru Formu 2020 (3. Sezon) Şartları

Masterchef Başvuru 2020 Formu Doldur 3. Sezon Ön Eleme Başvurusu Şartları Koşulları Sunuçları Kimler Katılabilir Video Yükleme 2021 Tv8 Acunn

Kapat