MasterChef

Masterchef 19 Kasım Hangi Alışveriş Merkezinde (Avm’de) Çekildi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef 2019 50. Bölümü 19 Kasım Salı Günü TV8 Ekranlarında. Peki Kanal Programın Bu Bölümü Çekimlerini Nerede Yaptı? Masterchef 19 Kasım Hangi Alışveriş Merkezinde Avm’de Çekildi Çekim Yeri Neresi gibi sorular akıllara geldi. Masterchef’in çekildiği yerler hep merak konusu olmuştur. Masterchef 19 Kasım Hangi Avm’de Çekildi. Masterchef 19 Kasım Nerede Çekildi. Gelin Bütün bu soruların cevabına bakalım.

Masterchef 19 Kasım Hangi Avm’de Çekildi

Tv8’in ekranlara kilitleyen yemek programı Masterchef 2019 yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 19 Kasım Masterchef hangi avm’de çekildi? Masterchef 19 Kasım Hangi Alışveriş Merkezinde (Avm’de) Çekildi. Oldukça farklı mekanlarda çekilen Masterchef, 19 Kasım 2019 Salı gününki çekim yeri ile de izleyenleri yine şaşırtmayı başardı. Masterchef 19 Kasım çekildiği yer AnkaMall Alışveriş Merkezi (Avm) olduğu öğrenildi. 19 Kasım Masterchef çekim yeri AnkaMall Alışveriş Merkezi (Avm).

Masterchef 19 Kasım Hangi İlde İlçede Çekildi

Masterchef dış mekan çekimleriyle de oldukça ilgi görüyor. Daha önce 29 Ekim de çekildiği yerde bütün dkkatleri üzerine çeken Masterchef, 19 Kasım 2019 Salı günü çekilen mekanla da büyük ilgi gördü. Masterchef 19 Kasım Hangi Alışveriş Merkezinde Avm’de Çekildi. Masterchef 19 Kasım Salı günkü bölümü Ankara’da çekilmiştir. Masterchef 19 Kasım Ankara’da bulunan AnkaMall (Avm) de çekilmiştir. Ankamall Alışveriş Merkezi (Avm) Ankara/Yenimahalle de bulunmaktadır.

Masterchef Yasin Dükkanı Nerede?
Masterchef Yasin Dükkanı Nerede?

Masterchef yarışmacılarından Yasin takma adıyla Hırşit Binboğanın pilavcı dükkanı nerede? Görmek için tıklayın.

Masterchef Güzidenin Evi
Masterchef Güzidenin Evi

Masterchef yarışmacılarından Güzidenin evini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef 26 kasım 54.bölüm bey konağı
Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi?

Masterchef 2019 54. Bölümü 26 Kasım Salı Günü TV8 Ekranlarında. Peki Kanal Programın Bu Bölümü Çekimlerini Nerede Yaptı? Masterchef 26...

Kapat