MasterChef

MasterChef 2019 Finali Büyük Ödülü Birincinin Alacağı Para

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tv8 Acun Medya’nın yemek yarışma programı Masterchef 2019 yılında 2. sezonun yayınlıyor peki büyük finalde büyük ödül ne kadar şampiyon birinci olan ne kadar para alacak kazanacak alacağı ödül ve para miktarı işte detaylar;

Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışma programı MasterChef 2017-2018 ilk sezonunda çok izlenmesinden sonra Tv8 2019 2020 sezonunda da yarışmanın 2. sezonu çekme kararı aldı. Hali ile çok izlenen yarışmada birinci olan yani kazanan kişiye verilecek para ve başka ödüller merak konusu oldu sevilen yarışma bakalım bu sene ne kadar para dağıtacak işte detaylar.

Sunanın Restoranı Gördünüz Mü !

Suna Aydın’ın restoranı nerede restoranda hangi yemekleri yapıyor işte detaylar …

Masterchef Suna Restoranı Nerede

MasterChef 2019 Final Adayları Son 8

Bu sene Kasım ayı itibari Güzide, Rıfat, Yasin Cemre, Alican,Kıvanç, Batuhan, Ekin son sekize kalan isim oldu 14 kişi başlayan programa bir kaç hafta elenen isimlerin yerine yeni yarışmacılar geldi. Bu ekipte Alican ve Kıvanç sonradan yarışmaya dahil oldu diğer isimlerin hepsi ilk haftadan beri olan ve elenmeyen yarışmacılar bakalım 2019 yılında büyük finalde büyük para ödülünü kim alacak ?

Güzidenin 7 Milyonluk Evi !!!

MasterChef Güzide Mertcan’ın villası olay oldu işte o ev !

masterchef güzide

MasterChef 2019/2020 2. Sezon Büyük Ödülü Ne Kadar ?

Büyük Finalde Şampiyon Olan yani birinci olan ne kadar para alacak kazanacak ? sorusunun net olarak cevabı şuan belli değil. MasterChef programından böyle bir açıklama gelmedi fakat geçtiğimiz seneyi baz alırsak Sezon finalinde büyük para ödülünün en az 100 bin lira olamasını bekliyoruz. Geçen sene de program birinci olan yarışmacıya 100 bin lira ücret ödemişti.

MasterChef 2019 Finali Ne Zaman Yapılacak ?

2. Sezon finali 2020 yılında yapılacak. Büyük final tarihinin Ocak ayının sonlarına doğru olması bekleniyor.

SİZİN BU SENE FİNALİST ADAYINIZ KİM SİZCE KİM KAZANIR YORUMLAR ALT TARAFTA ….

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
2 aralık masterchef 58.bölüm fragmanı
2 Aralık Masterchef 58.Bölüm Fragmanı

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8'in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın...

Kapat