MasterChef

Masterchef 26 27 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. her hafta bir yaışmacının veda ettiği Masterchef’te haftalar ilerledikçe heyecan da artıyor. 26 27 Kasım Masterchef potaya giren isimler? 26 27 Kasım Masterchef eleme adayları? Masterchef 26 Kasım kim potada? Masterchef 26 Kasım kim potada? Gibi sorular sorulmaya başlandı. Takımların kıyasıya mücadele ettiği Masterchef’te oynanan dokunulmazlık oyunu kaybeden yarışmacıları bu seferde eleme heyecanı sardı.

Masterchef 21 Kasım Perşembe Kim Elendi?

Masterchef 26 27 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları. Masterchef 21 Kasım 2019 Perşembe günü oynana eleme oyununda şeflerin yaptığı değerlendirme sonucu, yarışmaya veda eden isim Suna olmuştu. Son zamanlarda oldukça iddialı çıkışlarıyla dikkat çeken Suna Kıvanç’ı göndereceğini iddia etmişti. Ancak Suna şeflerin verdiği ördek göğsü yemeğinde büyük bir hata yapmış ve hatanın sonucunda elenmişti. Ve haftalardır Kıvanç’ı eleme hayali suya düşmüştü. 21 Kasım Masterchef’e veda eden isim Suna olmuştu. Masterchef 26 27 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları

Masterchef 26 27 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları

Tv8’in fırtınalar estiren yemek programı Masterchef’te haftalar geçtikçe yarışmacılar birer birer azalıyor. Tv8’in Survivor yarışması başlayacağı için; her hafta elemeler arka arkaya geldi. Her hafta oynanan dokunulmazlık yarışmasında kazananı ince detaylar, işçilikler belirliyor. Şefleri bir hayli zorlayan dokunulmazlık, eleme oyunları her hafta bir yarışmacıyı evine göndermeye devam ediyor. Masterchef 26 27 Kasım potaya giren isimler kimler? Masterchef 26 27 Kasım eleme adayları kimler? Masterchef 26 Kasım kim potaya girdi? Masterchef 26 Kasım eleme adayı kim? Masterchef 27 kasım kim potaya girdi? Masterchef 27 kasım eleme adayı kim? Masterchef 26 27 Kasım Potaya Giren İsimler Eleme Adayları mavi takım mı? yoksa kırmızı takım mı? 26 kasım 2019 Masterchef yapılan dokunulmazlık oyunu sonucunda mavi takım kaybetti, 27 kasım masterchef dokunulmazlık oyununu ise kırmızı takım kaybetti.

26 kasım Masterchef Mavi Takım potaya giren isimler: Rıfat ve Güzide.

27 kasım Masterchef Kırmızı Takım potaya giren isimler: Batuhan, Kıvanç

26 27 kasım Masterchef potaya giren isimler: Batuhan ve Kıvanç, Rıfat ve Güzide

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef Somer Şef Küpe Kolye Bileklik Takıları Akseuarları
Masterchef Somer Şef Küpe Kolye Bileklik Nereden Alıyor?

Somer Şef küpesi kolyesi nereden alındığını Instagram üzerinden açıklamıştı. Masterchef Somer Şef küpe kolye bileklik nereden alıyor?

Kapat