MasterChef

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef 2019 54. Bölümü 26 Kasım Salı Günü TV8 Ekranlarında. Peki Kanal Programın Bu Bölümü Çekimlerini Nerede Yaptı? Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi? gibi sorular akıllara geldi. Masterchef’in çekildiği yerler hep merak konusu olmuştur. Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi? Masterchef 26 Kasım Çekildiği Yer? Masterchef 26 Kasım Çekim Yeri. Masterchef 26 Kasım Hangi İlde İlçede Çekildi? Gelin Bütün bu soruların cevabına bakalım.

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi?

Tv8’in ekranlara kilitleyen yemek programı Masterchef 2019 yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi? 26 Kasım Masterchef nerede çekildi? Masterchef 26 Kasım çekim yeri neresi?. Oldukça farklı mekanlarda çekilen Masterchef, 26 Kasım 2019 Salı gününki çekim yeri ile de izleyenleri yine şaşırtmayı başardı. Masterchef 26 Kasım çekildiği yer Gaziantep İli Şahinbey İlçesinde bulunan Bey Konağı olduğu öğrenildi. 26 Kasım Masterchef çekim yeri ”Bey Konağı”. Yemekleriyle, tarihi ve doğal güzellikleriyle dolu; Türk mutfağı deyince akla gelen ilk şehirlerden birisi olan Gaziantep, 26 Kasım Masterchef 54.bölüme ev sahipliği yapıyor. Kebabı, nohut dürümü, büryan kebabı, lahmacunu, birbirinden farklı; çeşit çeşit baklavasıyla ünlü şehrimiz Gaziantep’te harika bir Masterchef atmosferi yaşanıyor.

Gaziantep/Şahinbey’de bulunan Bey Konağı’nın işletmecisi Leyla Sultan Çal instagram da hikayesinde yaptığı paylaşımda Masterchef 26 Kasım 2019 54. Bölümün Bey Konağı’nda çekileceğini duyurdu.

Masterchef Gaziantep Bey Konağı Önemi Tarihçesi

Masterchef 26 Kasım Nerede Çekildi Çekim Yeri Neresi? 26 Kasım Masterchef Gaziantep Bey Konağı Önemi Tarihçesi. Tarihi Bey Konağı 1886 yılında inşa edilmiştir. Eskiden bir Kilise, şimdi ise bir cami olan Kurtuluş Cami’nin hemen yanında yer alan Bey Konağı; Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere ev sahipliği yapıyor. Hep bir dini mabedin yanı başında olması Bey Konağı’na Allah’ın ikram severlik özelliğini kazandırmıştır. Bey Konağı bir dönem ilgisizlikten kaderine terk edilse de, Gaziantep Büyük Şehir Belediyesinin yürütmüş olduğu proje ve çalışmalarla bugünkü ihtişamına kavuşturulmuştur. Masterchef 26 Kasım Gaziantep/Şahinbey Bey Konağı Adresi: Bey Konağı, Bey Mahallesi, Bay Mahli Sokak No: 1 Gaziantep/Şahinbey 26 Kasım Masterchef 54.bölümün çekildiği Bey Konağı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Masterchef 19 Kasım Nerede Çekildi?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
2 aralık masterchef 57.bölüm fragmanı
2 Aralık Masterchef 57.Bölüm Fragmanı

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8'in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın...

Kapat