MasterChef

Masterchef 37.Bölümde Büyük Şok!

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Acun Ilıcalı’nın yurt dışından alıp getirdiği başarılı programlar arasında belki de en başarılısı olan Masterchef’te 28 Ekim 2019 günü yayınlanan 37.bölüm fragman’ın da büyük şok. Her hafta yapılan kaptanlık oyununda kaptanlık seçimi yapılırken; yayınlanan 37.bölüm fragmanın da yarışmacılar büyük bir şok yaşayacak.Şeflerin yarışmacıların yaptığı yemekleri beğenmedikleri görülürken; Somer Şef’in açıklamasına göre, yarışmacıları yaptıkları kötü yemeklerin karşılığında büyük bir ceza bekliyor. Masterchef 37.bölüm de ne olacak? Masterchef 37.bölümde ki ceza ne? Masterchef 37.bölümde kim elenecek? Masterchef 37.bölümde kim elendi?

Yayınlandığı her hafta tüm Türkiye’yi ekranlara bağlayan Masterchef’te heyecan giderek artmaya devam ediyor. Yarışmacıların oldukça hırslı göründüğü fragmanda; yarışmacıların rabio yapılması isteniyor. Devamında ise Somer Şef’in yaptığı açıklamalar güne damga vuruyor. Başarılı Şef’in: ”Hepinizden önlüklerinizi çıkarmanızı istiyorum. Mehmet Şef size zaten yaptığınızın ne kadar yanlış olduğunu, bunun bize ne kadar hayal kırıklığı olduğunu anlattı. Bizde bir önceki oyunun bitiminde, bunun mutlaka cezası olacağını söylemiştik. İçinizden 2 arkadaşın direk olarak eleme potasına yollayacağız.”

Peki 28 Ekim Masterchef’te kim direk olarak eleme potasına girecek? Kim Masterchef 28 Ekim eleme potasında? Tahminlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
28 ekim masterchef kim kaptan olacak oldu
28 Ekim Masterchef Kim Kaptan Olacak Oldu?

Masterchef'te her geçen gün heyecan artarken, yarışmacılar dan her hafta bir kişi eleniyor. Geçen hafta yarışmanın gediklilerinden Faruk Batuhan'ın elenmesinin...

Kapat