MasterChef

Masterchef Alican ile Yasin Ev Arkadaşı mı? Evleri Nerede?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışmasının sevilen isimlerinden Yasin ile yakışıklı ismi Alican Sabunsoy yarışma sonrasında da sürekli birlikte vakit geçiriyorlar. Masterchef Yasin Obuz ve Alican Sabunsoy son zamanlarda bu birliktelikleri aynı evde mi kalıyorlar sorusunu da beraberinde getirdi. Masterchef Alican ile Yasin ev arkadaşı mı? Evleri nerede? Şimdi sizlere Masterchef Yasin ve Alican ev arkadaşı mı bundan bahsedeceğiz.

Masterchef Alican ile Yasin Ev Arkadaşı Oldular

Adanada yaşayan Masterchef Alican Masterchef Türkiye yarışması için İstanbula taşınmıştı. Alican Sabunsoy Adanadan İstanbula taşındıktan sonra Masterchef Türkiye yarışmasında tanıştığı Yasin Obuz ile aynı eve çıkmaya karar verdiler. Yarışmanın ilerleyen zamanlarda İstanbulda Yasin ile Alican ev arkadaşı oldular.

Bildiğiniz gibi Masterchef Yasin İstanbulda yaşıyor ve hatta orada işletmesi bile var. İstanbulda Hırşit Pilav Dükkanı bulunan Yasin Obuz Masterchef Alican ile aynı eve taşınarak ev arkadaşı oldular. Aşağıdaki linkten Masterchef Yasin Pilavcı dükkanı nerede öğrenebilirsiniz.

Masterchef Yasin Dükkanı Nerede? Yasinin Pilavcı Dükkanı

Masterchef Alican ile Yasinin Evleri Nerede?

Masterchef Yasin Obuz ile Alican Sabunsoy evleri İstanbulun Beşiktaş ilçesinde. Masterchef Alican ile Yasin Beşiktaşta bir evde kalıyorlar.

Yasin Obuzun @hirsitbinboga Instagram hesabında yapmış olduğu son paylaşımda Alican ile yorumlaşmaları da dikkatlerden kaçmadı.

Masterchef Yasin Alican
Masterchef Yasin Alican

Masterchef Güzidenin Ortağı Olduğu Markalar

Masterchef Güzidenin ortağı olduğu markalar hangileri?

Masterchef Güzide Minel Aşk She Sea Tesettür Giyim Ortaklığı

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
9 aralık masterchef 63.bölüm fragmanı
9 Aralık Masterchef 63.Bölüm Fragmanı

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8'in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın...

Kapat