MasterChef

Masterchef Alican’ın Burnu Estetik Mi?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışmasına sonradan katılan Alican Sabunsoy 1991 Adana doğumlu. Mersin Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik bölümünü okuyan Alican burada tanıştığı bir şef sayesinde yemeğe yöneldi.

Adana’da Uzak Doğu mutfağının yer aldığı bir işletmede şef olarak çalışan Alican buradaki işinden ayrılarak İstanbul’a yerleşti.

Masterchef programında genellikle güney mutfağımızdaki yemeklerde oldukça başarılı tabaklar çıkaran genç aşçı, özellikle Adana yöresine ait kebap ve salata türlerinde başarılı bir performans sergiliyor.

Kendisine yeni tarzlar arayan ve farklı mutfakları deneyimlemeyi sevdiğini ve merak ettiğini söyleyen başarılı yarışmacı yemek yapmayı bir nevi aşk olarak gördüğünü söylüyor.

Peki 28 yaşında olan yarışmacının eski fotoğrafları nasıl?

Alican Estetik Yaptırdı Mı , Eski Fotoğrafında Nasıl?

Yaptığı yemekler kadar yakışıklı oluşuyla da adından söz ettiren Alican hakkında merak edilen konulardan biri de estetik yaptırıp yaptırmadığı. Başarılı yarışmacının bebeklik fotoğrafına baktığımızda; burnunun yuvarlak olduğu dikkatinizi çekecektir.

Masterchef Alican’nın Çocukluğu

Başarılı yarışmacının şimdiki fotoğrafına baktığımızda burnunun ucunun daha sivri ve bir operasyon geçirdiği belli. Yani Alican Burun Estetiği yaptırdığı iki fotoğrafın karşılaştırılmasından belli.

Masterchef Alican

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
5 Kasım Masterchef Bugün Nerede Çekildi Çekim Yeri Hangi İl
5 Kasım Masterchef Bugün Nerede Çekildi? Çekim Yeri

5 Kasım Masterchef programı yine farklı bir ilde dış çekim şeklinde olacak. 5 Kasım Masterchef bugün nerede çekildi? Çekim yeri...

Kapat