MasterChef

MasterChef Bahri Papila Kimdir Memleketi Nereli

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

MasterChef 2019 Yeni Katılan Bahri Papila Kimdir Nereli Memleketi Hangi İlçesinden Yaşı Boyu Kilosu Kaç İnstagram Hesabı

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Master Şef bu hafta yeni bir yarışmacı kadrosuna dahil etti her hafta 14 kişilik kadrosuyla ekranlara gelen yarışmaya Bahri Papila da geldi. Elemelerde boy gösteren Bahri hafta içi elenen Müge ‘nin yerine geldi.

29 Eylül Pazar günü yarışmaya dahil olan Bahri ilk defa kaptanlık yarışına çıkarak hünerlerini gösterecek. Bakalım bahri finale kadar gidebilecek mi ?

Bahri Papila Kimdir Aslen Nereli Kaç Yaşında Memleketi

34 yaşında ki Bahri ‘nin memleketi Zonguldak. Kendisini en iddialı gördüğü yemek ise balık yemekleri. Papila ‘nin asıl işi mesleği aşçılık 20 yaşından beri bu sektörde olduğunu söyleyen yarışmacı kendisini balıklara fısıldayan adam olarak nitelendiriyor. Bıyıkları ile dikkat çeken yarışmacı 21. Bölümde kapatanlik yarısı öncesi Masterchef 2019 sezonunda boy göstermeye başlıyor.

İnstagram Hesabı ; Bahrichef

MasterChef hafta içi ve hafta sonu Tv8 ekranlarında gelmeye devam ederken bizlerde yarışmacılar hakkında özel bilgileri nereli yaşı boyu kilosu kaç bilgilerini ulasabilirsek vermeye devam edeceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
MasterChef Önlük Renkleri Ne Anlama Geliyor Kurallar

MasterChef'de Siyah Önlük Ne Anlama Geliyor ? Siyah Üniforma Neden Giyiliyor Mavi ve Kırmızı Takımdan Hangisi Kazanıyor ? Yarışma Kuralına...

Kapat