MasterChef

MasterChef Büyük Kriz! Cemre Diskalifiye Mi Oldu?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışması tüm hızıyla devam ederken şok bir haber geldi!!!

Yarışmanın favori isimlerinden Cemre Masterchef’ten elendi mi?

Bu hafta yayınlanan eleme ve ödül oyunlarında başarı gösteren Cemre, Masterclass ödülünün de sahibi olmuştu. Yarışmacılar arasında da favori olarak gösterilen Cemre, sosyal paylaşım sitesinden yaptıklarıyla kafaları karıştırdı.

Cemre Diskalifiye mi oldu?

Bildiğiniz üzere masterchef programı canlı olarak yayınlanmıyor. Bölümler yaklaşık olarak 2 hafta önceden çekiliyor. Yarışmacılar da sosyla medya hesaplarından bölümlerle ilgili tüyo vermekten kaçınıyor.

Yarışmanın favori isimlerinden Cemre’nin sosyal medya hesabından yaptıkları kafaları karıştırdı. Başarılı yarışmacı hesabında bulunan Masterchef ile alakalı bütün fotoğrafları kaldırdı. Ayrıca Masterchef Türkiye hesabını takipten çıkan yarışmacıya karşılık masterchef türkiye hesabı da cemreyi takipten çıktı.

Başarılı yarışmacı Amerikadan videolar atarak aslında Türkiye’de olmadığının mesajını verir gibiydi.

Yeni çekilen bölümlerin yaklaşık olarak 2 hafta sonra yayınlanacağı düşünülürse Masterchef Cemre’nin yarışmadan ya elendiği ya da diskalifiye olduğu söylenebilir. Yarışmacının akibeti önümüzdeki günlerde belli olacak..

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
11 kasım masterchef kim kaptan olacak oldu
11 Kasım Masterchef Kim Kaptan Olacak Oldu?

2019-2020 Masterchef heyeacanı Tv8 ekranlarında tüm hızıyla sürüyor. Masterchef'te yarışmacılar birer birer azalırken; arkadaşlarından daha iyi yemek yapıp kaptan olabilmekte...

Kapat