MasterChef

Masterchef Danilo Şef’in En Komik Anları (Video)

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Türkiye’nin en çok izlenen yemek programlarının başında gelen ve reyting rekorları kıran Masterchef’te; jüri üyelerinden biri olan ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken İtalya Şef Danilo Zanna’nın komik anları bir kolajla birleştirildi. Zaman zaman sert tartışmaların, kavgaların damga vurduğu; hırsın, adrenalin, alın terinin bir an olsun eksik olmadığı Masterchef’te; bu sefer komik anlar seyirciyle buluşturuluyor.

2019-2020 Masterchef programına bu sene Hazer Şef’in yerine dahil edilen Danilo Zanna, Türk yemekleri tadına bakarken ki sempatik halleri, hem yarışmacılarla hem de diğer şeflerle olan komik anları hep dikkat çekmişti. İtalyan olmasına karşın uzun zamandır Türkiye’de yaşayan ve sempatik Türkçesiyle dikkat çeken Danio Şef’in bu güzel anlarından bir kolaj yapıldı. Kahkaha tufanı yaratan video da Danilo Şef’in en komik anları seyircilerle buluşuyor. Video da özellikle Türk yemeklerini tadarken ki yaşadığı komik anlar, izleyen herkesi güldürürken; her konuşmasında Türkiye’ye ve Türk yemeklerine olan hayranlığını dile getiren Danilo Şef’in ilerleyen programlarda neler yapacağı ise büyük bir merak konusu oldu.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef 37.bölümde büyük şok
Masterchef 37.Bölümde Büyük Şok!

Acun Ilıcalı'nın yurt dışından alıp getirdiği başarılı programlar arasında belki de en başarılısı olan Masterchef'te 28 Ekim 2019 günü yayınlanan...

Kapat