MasterChef

Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede “The pizza co.”

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

MasterChef Yarışmasının Yabancı Şefi Danilo Zanna’ın Restoranı Var Mı Gerçek Hayatta Ne İş Yapıyor Restaurantı Nerede Türkiye de Nerede Adı Ne Çalışıyor İşte Danilo Zanna Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;

Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede "The pizza co"

Tv8 MasterChef 2019 programına Mehmet ve Somer Şef ile beraber Acun Medya Danilo Zanna ile anlaşma sağladı programa yeni bir dünyaca ünlü bir isimi transfer etti. Peki Danilo Şef gerçek normal hayatında ne işle uğraşıyor ?

Danilo Zanna Kimdir Aslen Nereli

Güzidenin Milyonluk Villasına Baktın Mı ?

MasterChef Güzidenin Evi Herkesi Şaşırttı İşte O Ev !

Güzidenin Milyonluk Villasına Baktın Mı ?

15 Nisan 1982 yılında doğdu şuan 37 yaşında. İtalya da küçük bir restoranda çalışmaya başlayan Danilo şefliğin ilk adımlarını attı daha sonra İtalya’da Gastronomi okudu. Kendini geliştirdikten sonra bazı yemek programlarında televizyonda şeflikler yapmaya başladı. Hatta kendi yemek programını bile düzenledi. Ülkemizde de İtalyan yemeklerini tanıttı ve öğrencilere bu konuda yardımcı oldu.

Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede "The pizza co"

2012 yılında Türkiye’de Demirbilek ile evlendi ve ülkemize yerleşti. Kendisi Görümce sinema filmlerinde de oynamıştır.

MasterChef Danilo Şefin Restoranı Nerede

Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede "The pizza co"

2012 yılında evlilikten sonra yurt dışı kariyerini bir kenara bırakarak gelen Danilo gelir gelmez restoran açtı. Sahibi olduğu bu restaurant pizza yapmakta. İsimi ise “The Pizza Co.” yaptığı pizzalar ile ünlülerin mekanı olan bu yer Danilo Şefin ülkemizde yaptığı ilk iş. Şuan restoran açık değil yani hizmet vermiyor.Restoran 2013 yılında İstanbul Mecidiyeköy semtinde açılmıştı.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef danilo zanna'nın eşi kim türk mü nereli
Masterchef Danilo Zanna’nın Eşi Kim Türk Mü Nereli?

2019-2020 Masterchef heyecanı devam ederken, sizlere yakinmarkaj.net ailesi olarak Masterchef ile alakalı, başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel haberleri ulaştırmaya devam...

Kapat