MasterChef

Masterchef Ekin Evli Mi? Karısı Kim?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Ekranların sevilen yarışmalarından Masterchef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Masterchef yarışması artık finale doğru yaklaşırken son 4 yarışmacı en iyi olabilmek için yarışmayı sürdürüyor. Son olarak Masterchef Batuhan yarışmada eleme potasından çıkamamış ve yarışmadan ayrılmıştı. Son günlerde ise ilginç bir haber ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Masterchef Ekin evli mi? Karısı kim? İşte Masterchef Ekinin hayatı!!!

Masterchef Ekin Evli Mi?

Masterchef yarışmasında son 4’lü kalayarak final oynama ve masterchef olma şansını yakalayan Ekin Eylem Ulaş’ın son zamanlarda hayatı da merak ediliyor. Yakışıklı ve başarılı masterchef Ekin’in hayatını sizler için yakın markaja aldık ve hakkında merak edilen en büyük sorunun cevabını bulduk..

Masterchef Ekin ve Kız Kardeşi

Başarılı Yarışmacı Masterchef Ekin’in kişisel sosyal medya hesapları incelendiğinde aslında evli olmadığı ama ailesine çok düşkün olduğu açıkça görülecektir. Kardeşi ve yeğenleriyle bol bol fotoğraf paylaşan masterchef Ekin henüz bekar. İnternet ortamında dolaşan yukarıdaki fotoğraflarda yanında görülen kadın ise Ekin’in çok sevdiği kız kardeşi.

Masterchef yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Ekin, gerek ahlaki gerekse de ikili ilişkilerindeki dikkatli davranışlarıyla izleyicilerden geçer not aldı. Yazar ve oyuncu İclal Aydın ile de akraba olan Masterchef Ekin yarışmayı kazanarak çok sevdiği mesleğini daha iyi şartlarda yapmayı planlamaktadır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
16 aralık masterchef 69.bölüm fragmanı
16 Aralık Masterchef 68.Bölüm Fragmanı

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8'in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın...

Kapat