MasterChef

MasterChef Güzide Mertcan’ın Serveti Aylık Kazancı Ne Kadar

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Tv8 ekranlarında gelen MasterChef 2019 2020 2. Sezon yarışmacılarından Güzide Mercan internet ortamında aranma rekoru kırmaya devam ediyor. Sevilen fenomen MasterChef Adayı Güzide Mertcan’ın sahibi olduğu evi gündeme oturduktan sonra takipçileri Güzide’nin aylık kazancını maaşını servetini merak etmeye başladı. İşte Güzide hakkında özel haberimiz ;

MasterChef Güzide Mertcan Kimdir ?

Doğum tarihi 1988 Nisan ayı olan Güzide şuan 31 yaşında. Aslen Nereli yani memleketi neresi sorusunun cevabı ise İzmir. Başarılı ev ve aynı zamanda iş kadını olan Güzide Mertcan’ın asıl işi mesleği arasında estetisyenlik bulunmaktadır. 3 Çocuk annesi olan yarışmacı Mustafa Mercan ile evlidir. Yemek konuları üzerine yaptığı çalışmalar ve meraklı oluşu onu Tv8 Masterchef programına başvurmaya kadar götürmüştür. Şu anlık yarışmada son 7 yarışmacı içerisine girerek kendisi şefler ve izleyiciler tarafından büyük taktir toplamaktadır. Sahibi olduğu şirket ve güzel evi sayesinde gündeme oturan Güzide aylık toplam kazancı hakkında bazı ipuçlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Güzide’nin Meşhur Olan Villası

Güzide Mercan’ın evine detaylı bakmak için yazımıza bakabilirsiniz

masterchef güzide

Güzide’nin Eşi Mustafa Mertcan Kim Ne İş Yapıyor ?

Güzide Metcan’ın eşi olan Mustafa Mertcan aslen Kastamonulu. İlk evlendiği yıllarda maaşlı çalışarak geçimini sağlayan isim daha sonra battığı için zor günler geçirmiştir. Dof Robotik üzerine sıfırdan yatırımlar yaoan ve Güzide’nin desteği ile sektörde önemli bir şirketin sahibi olan Mustafa Mercan bu şirketten çok iyi kazançlar elde etmektedir. Başarılı iş adamı Mustafa Mertcan bakalım bu sektör üzerine daha hangi yeni girişimlerde bulunacak.

Güzide’nin Sahibi Olduğu Giyim Şirketi ve Serveti Geliri

Güzide ev hanımı kimliğinin yanında iş kadını kimliği ile de genç kadınlar için örnek oluşturuyor. Yıllar önce ablası ile beraber yaptıkları girişim ile ortak olarak ünlü tesettür giyimi ve elbise markası Minel Aşk firmasını kurmuşlardır. Sektörde tanınmış bir şirket olan She Sea Minal Aşk ; kadınlar üzerine tunik, abiye, etek, şal vb. ürünleri ile Türkiye ve yurt dışında marka olmuştur.

Güzide’nin Sahibi Olduğu Tüm Markalar

Güzide’nin Sahibi Olduğu Tüm Markalar

Masterchef Güzide Minel Aşk She Sea Tesettür Giyim Ortaklığı

Güzide Mertcan toplam servetini veya aylık kazancını net bir miktar olarak açıklamadı fakat kendisinin ve eşinin başarılı girişimleri düşünüldüğünde güzel paraları hak ederek kazandığı aşikar. İstanbul’da sahibi olduğu evinin değeri üzerinden geçen haberleri kendisi yalanlamıştı. Bu haberlerde geçen evinin değeri olan 7 Milyon lira fiyatını yalanlayan Güzide Mertcan’ın sahibi olduğu servet bilgisine net olarak ulaşamazsak da eşi ile birlikte milyonlu rakamlardan bahsetmek mümkündür. Başarılı iş ve ev kadını Güzide Mertcan ve Eşi Mustafa Mertcan’a iş hayatında Yakın Markaj ailesi olarak başarılar dileriz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef Güzide Minel Aşk She Sea Tesettür Giyim Ortaklığı
Tesettür Giyim Markası Minel Aşk Güzide Mertcan Ortaklığı!

Masterchef Güzide Minel Aşk Ortaklığı perde arkası! Minel Aşk sahibi Güzide Mertcan mı? She Sea Sahibi kim ? Minel Aşk...

Kapat