MasterChef

Tesettür Giyim Markası Minel Aşk Güzide Mertcan Ortaklığı!

Masterchef Güzide Mertcan Minel Aşk ve She Sea Tesettür Markasının Sahibi mi?
Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışmasının başarılı ve sevilen yarışmacılarından Güzide Mertcan son günlerde en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Masterchef Güzide Mertcan evi konusunda yapılan dedikoduların ardından eşi Mustafa Mertcan hakkında çıkan asılsız iddialar sonrasında Instagram hesabından açıklamalarda bulunmuştu. Güzide Mertcan evinin değeri ve eşinin işi ile ilgili asılsız haberleri yalanladı. Son olarak Güzide Mertcanın bir tesettür giyim firmasının ortağı olduğu ortaya çıktı. Minel Aşk Güzide Mertcan ortaklığı gündeme bomba gibi düştü. Daha önce Masterchef Güzide Mertcan nereden giyiniyor hangi şalı takıyor gibi haberlerin ardından şimdi de Masterchef Güzide Minel Aşk Tesettür Giyim firmasının ortağı olduğu ortaya çıktı. Ayrıca Masterchef Güzide Mertcan She Sea Tesettür Giyim Firmasının da ablasıyla birlikte iki ortağından birisi. Peki Minel Aşk ve She Sea nedir hangi ürünleri satıyor?

Masterchef Güzidenin Evi 7 milyon mu?

Masterchef Güzidenin evi çok tartışma konusu oldu. Masterchef Güzide Mertcan evi ne kadar? Bununla ilgili herhangi bir açıklama var mı öğrenin.

masterchef güzide

Minel Aşk Kimin? Minel Aşk Sahibi? İşte Minel Aşk Güzide Mertcan Ortaklığı

Güzide Mertcan Instagram üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım sonrasında Minel Aşk sahibi Minel Aşk Kimin gibi sorular sorulmaya başlanmıştı. Minel Aşk tesettür giyim firması Güzide Mertcan ve ablasının ortak olarak kurmuş olduğu bir internet satış mağazası. Minel Aşk tunik, etek, şal, abiye, ceket gibi birçok farklı kıyafetle birlikte tesettür giyimde de dikkat çeken bir mağaza. İnternette ses getiren tesettür giyim mağazalarından birisi olan Minel Aşk sahibi Güzide Mertcan ve ablası. Minel Aşk sahibi olduğunu Güzide Mertcan Instagram hesabından duyurmuştu. Böylece Güzide Mertcanın aşçılık ve estetisyenliğin yanı sıra internet satışı işinde bulunduğunu da belirtebiliriz. Güzide Mertcan mesleği ise aslen estetisyenlik.

Minel Aşk Tunik Etek Abiye Ürünler
Minel Aşk Tunik Etek Abiye Ürünler

Minel Aşk internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Güzide Mertcan şu ifadelere yer vermiştir.

MinelAŞK

2012 yılında bireysel girişimcilik ile kurulan firmamız 3 yıl gibi kısa bir sürede 40 dan fazla ülkeye ihracat yapan ve 300 den fazla satış noktası ve kendi mağazaları ile sektörde öncü markalar arasındadır. 

Tüm dünyada tanınan MİNELAŞK markası siz kendini özel hissetmek isteyen müşterilerimize özel tasarım ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Önümüzdeki yıllarda da yurtiçi ve yurtdışıda Franchaise mağazalarımızla sizlerle büyüyen bir aile olmak en büyük hedefimiz!

Minel Aşk İnternet Sitesi

Minel Aşk Tesettür Giyim internet sitesi üzerinden kredi kartı ile ödeme yaparak alışveriş yapmanız kolayca mümkün.

Minel Aşk İnternet Sitesi : https://www.minelask.com.tr/

Minel Aşk Instagram : https://www.instagram.com/minelaskofficial

Minel Aşk Facebook : https://www.facebook.com/minelaskgiyim/

Minel Aşk Adresi : Kodaman Skokak No:65 Osmanbey Şişli/İstanbul

She Sea Minel Aşk Ortağı Güzide Mertcan

She Sea sitesi de tıpkı MinelAŞK gibi Güzide Mertcan ortaklığında bulunan bir tesettür mağazası. Güzide Mertcan yapmış olduğu açıklamada She Sea tesettür mağazasının ablası ile birlikte ortağı olduğunu ifade etmiştir. She Sea sahibi Güzide Mertcan Minel Aşk gibi benzer ürünleri satan She Sea tesettür giyim firmasının sahibi.

She Sea İnternet Sitesi : https://www.shesea.com.tr/

She Sea Instagram : https://www.instagram.com/sheseaofficial

Yasin ile Alican Ev Arkadaşı mı?

Masterchef Yasin ile Alican ev arkadaşı mı?

Masterchef Alican ile Yasin Ev Arkadaşı mı Evleri Nerede

Sizlere Minel Aşk sahibi Minel Aşk Kimin She Sea sahibi She Sea giyim firması kimin Minel Aşk Güzide Mertcan ortaklığı Güzide Mertcan tesettür firması Masterchef Güzide Minel Aşk ortaklığı Minel Aşk Instagram Güzide Mertcan nereden giyiniyor gibi birçok farklı konuda bilgi vermeye çalıştık.

Güzide Mertcan Minel Aşk ortaklı konusunda sizlerin görüşleri nelerdir? Aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
MasterChef 2019/2020 Format Değişti Yeni Kurallar
MasterChef 2019/2020 Format Değişti Yeni Kurallar

MasterChef Kuralları Değişti Mi Dokunulmazlık Oyunu Neden Yok Eleme Oylaması Niye Yapılmadı Son 8 Kuralları Nedir Yeni Format

Kapat