MasterChef

Masterchef Güzide’nin Kullandığı Şalın Markası Adı Ne?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Yakınmarkaj.net ailesi olarak sizlere Masterchef ile ilgili özgün ve ilgi çekici haberler yapmaya devam ediyoruz. Masterchef’in kimine göre favorilerinden, kimine göre çoktan elenmesi gerekir denilen, kendine has sempatik tavırlarıyla merak uyandıran yarışmacısı Güzide Mertcan 2019-2020 Masterchef’e damga vuran isimlerden bir tanesi oldu. Sempatik tavırları, şık ama bir o kadar da gösterişten uzak giyim tarzıyla dikkat çeken Masterchef Güzide’nin kullandığı şalın markası adı ne? Masterchef Güzide hangi marka şal kullanıyor? Güzide Mertcan’ın kullandığı şalın markası? Güzide Mertcan hangi marka şal kullanıyor?

Masterchef Güzide’nin Kullandığı Şal Hangi Marka?

Masterchef Güzide’nin Kullandığı Şalın Markası Adı Ne? Masterchef’in dikkat çeken yarışmacılarından birisi olan Güzide Mertcan; 3 çocuğu ve eşi Mustafa Mertcan ile mutlu bir evlilik yaşıyor. Masterchef’te gerek konuşma tarzı gerekse giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Masterchef Güzide’nin kullandığı şalın hangi marka olduğu büyük merak konusu oldu. Adına onlarca fan sayfası açılan, her hafta giydiği birbirinden şık kıyafetlerle dikkat çeken, Masterchef’in güzel yarışmacısı Güzide Mertcan; son olarak kendisine yöneltilen binlerce sorudan birisi olan; hangi marka şal kullanıyorsun gibi sorulara ve kendisine olan aşırı ilgiden biraz bunalmış olmalı ki; kendi instagram hesabından hem bu konuyu hemde kullandığı şalın markasını açıkladı:

2019 Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan’ın kullandığı şalın markası: headcrownofficial

Minel Aşk Güzide Mertcan Ortaklığı

Masterchef Güzide Mertcan Minel Aşk tesettür giyim markasının ortağı çıktı.

Masterchef Güzide Minel Aşk She Sea Tesettür Giyim Ortaklığı

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
25 Kasım Masterchef 53.Bölüm Fragmanı
25 Kasım Masterchef 53.Bölüm Fragmanı

2019-2020 Masterchef heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tv8'in ortalığı kasıp kavuran yemek programında heyecan ve tutku hiç düşmüyor. Her haftanın...

Kapat