MasterChef

Masterchef Mehmet Şef’in Parmakları Neden Yok?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve hafta içi birçok diziden çok izlenen Masterchef yarışma programının bütün üyeleri dikkat çekiyor. Yarışmacıların özel hayatları merak edildiği kadar jüri üyeleri de merak ediliyor.

Jüri üyeliklerini yapan Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef halk tarafından sevilen isimler haline dönüştü. Yemek yapmada usta olan bu isimlerin aynı zamanda öğretici olmaları Türk halkı tarafından iyice benimsendi.

Masterchef’in belki de en ilginç jürisi Mehmet Şef. Kendine özgü tavırları,eleştirileri,kızması hatta yemekleri tadarken ki hali izleyici tarafından çok benimsendi.

Masterchef Mehmet Şef’in bilinmeyen bir durumu daha ortaya çıktı. Bu durumu sizler için yakın markaja aldık ve araştırdık!!

Mehmet Şef’in Parmaklarına Ne Oldu?

Masterchef yarışmasının jürisi Mehmet Şef izleyenleri ekran başında kimi zaman kızdırıyor kimi zaman ise haklıydı söylemlerine sebep oluyor. Mehmet Şef yıllarını yemeğe vermiş aşçılık alanında birçok şef yetiştirmiş birisi.

Mutfakta çok zaman geçiren Mehmet Şef’in yıllar önce başına talihsiz bir olay geliyor. Eline aldığı kesici darbe sonucu üç parmağı kopan Mehmet Şef’e hemen sıcağı sıcağına müdahale ediliyor ve parmaklarını tamamen kaybetmesi önleniyor.

Mehmet Şef Sol Eli Hep Cebinde

Yapılan müdahale sonucu Parmakları yerine dikilen Mehmet Şef az da olsa bir kayıpla olayı atlatıyor. Şimdilerde elini rahatça kullanabilen Mehmet Şef çok az bir duyu kaybıyla hayatına devam ediyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
28 Kasım Masterchef kim elendi veda etti
28 Kasım Masterchef Kim Elendi Veda Etti?

Tv8 in izlenme rekorları kıran yemek yarışma programı Masterchef’te eleme heyecanı. 2019-2020 Masterchef finali yaklaşırken, yarışmacıları da eleme heyecanı sardı....

Kapat