MasterChef

MasterChef Neden Yok Yayınlanmıyor Yayından Mı Kalktı ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

MasterChef Neden Yayınlanmıyor ? Yeni Bölüm Neden Yok ? Yayından Mı Kaldırıldı Bitti Mi ? Tv8 Yayın Akışı Bilgisi

Ekranların en çok sevilen yarışma programlarından MasterChef 2019 2020 sezonunda da izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yemek yarışma programı hafta içi ve hafta sonu günlerde Tv8 yayın akışında kendisine yer bulurken bazı günler yayınlanmıyor. Her Hafta yeni bölümleri ile Tv8 ekranlarına gelen yarışma programı yeni bölümden önce de dünkü bölümünün özetini kaçıranlar için veriyor. Somer Mehmet ve Danilo şefliklerini yaptığı programın yayın bilgisi ;

MasterChef Neden Yok Niye Yayınlanmıyor

Bu seneki formatta Pazar Günleri Kaptanlık ve Ödül oyunu Pazartesi günleri ise iki takım yarışıyor yenilen takım o gün bir de dokunulmazlık oyunu oynuyor. Pazartesi günleri yarışma da ilk başta iki kişi eleme adayı çıkarken iki kişide salı günleri ekran gelen yeni bölümde eleme adayı oluyor. Salı günleri yayınlanan programda ise veda eden elenen isim belli oluyor. Çarşamba günlerinde ise Master Şef Türkiye yarışma olmadan eğlence tarzında bölümler çekiyor.

İzleyiciler eğer MasterChef 2019’u yeni izlemeye başlıyorsa haftanın hangi günleri var hangi günleri yok konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. Buna göre Tv 8 güncel yayın akışına göre program sadece Pazar Pazartesi Salı ve Çarşamba olmak üzere 4 gün izlenebiliyor. Eylül Ekim Kasım ve Aralık aylarında devam etmesi belenen yarışma bazı günler yayında yok.

26 27 28 Eylül program ekranlarda yok. 3 4 5 10 11 12 17 18 19 24 25 26 31 Ekim tarihlerinde güncel yayın akışına göre yayınlanmayacak.

MasterChef 2019 Yayından Mı Kalktı Final Mi Yaptı ?

Program 2019 2. yeni sezonunda şuan için yayından kalkmadı. Bu sene final tarihi olarak geçen sezonda olduğu gibi Aralık ayının içinde yapılması bekleniyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
MasterChef 29 Eylül 21. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı

MasterChef 29 Eylül 2019 Bölüm Fragmanı İzle 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Mı ? Master Şef 29 Eylül Pazar Günü...

Kapat