MasterChef

Masterchef Somer Şef Küpe Kolye Bileklik Nereden Alıyor?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef Türkiye yarışmasının sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu özellikle takmış olduğu takıları ve aksesuarları ile izleyenlerin dikkatini çekiyor. Masterchef Somer Sivrioğlu küpe kolye bileklik gibi takıları ve aksesuarları nereden aldığı hakkında izleyiciler de merak içerisinde. Aslında Masterchef Somer Şef küpesi kolyesi bilekliği nereden alındığını daha önce Instagram üzerinden açıklamıştı. Şimdi hep beraber Masterchef Somer Şef küpe kolye bileklik nereden alıyor öğrenelim.

Somer Sivrioğlu Küpe Kolye ve Bilekliği Instagramdan

Masterchef Somer Sivrioğlu Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşımda programda takmış olduğu küpe kolye bileklik gibi takıları ve aksesuarları nereden aldığını açıklamıştı. Sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden yapılan bu açıklama ile bu bilgi de açıklığa kavuşmuş oldu. Günümüzde artık Somer Şef küpesi kolyesi ve bilekliği olarak bilinen bıçak, satır ve diğer mutfak ürünleri şeklinde takılar ve aksesuarlar trend olmaya başladı. Peki Masterchef Somer Şef küpe kolye ve bileklikleri hangi Instagram sayfasından alıyor?

Masterchef Somer Şef Küpesi Kolyesi Bilekliği Takıları Nereden Alıyor
Masterchef Somer Şef Küpesi Kolyesi Bilekliği Takıları Nereden Alıyor

Görmüş olduğunuz gibi Masterchef Somer Sivrioğlu Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda kolyeler, küpeler için @gastrosilver hesabına teşekkürlerini iletmiştir. GastroSilver Somer Sivrioğlu takı ve aksesuar sponsorluğunu yapmaktadır.

Masterchef Yarışması bu haftada tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmada artık sonlara doğu yaklaşılırken son 8 yarışmacı Masterchef olabilmek için kıyasıya bir mücadele veriyor. Yarışmada hem yarışmacıların hem de jürilerin giydikleri kıyafet, aksesuarlar, takılar, kolyeler, küpeler, özel hayatları da izleyenlerin dikkatini çekiyor. Masterchef yarışmacıları ile ilgili sizler için inceleyip bulduğumuz tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Masterchef Somer Sivrioğlu Küpesi Kolyesi Takısı

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede "The pizza co"
Masterchef Danilo Şefin Restoranı Nerede “The pizza co.”

MasterChef Danilo Şefin Restoranı Nerede Gerçek Hayatta Ne İş Yapıyor Restaurantı Var Mı Yok Mu Adı İsmi Ne The Pizza...

Kapat