MasterChef

Masterchef Suna Aydın Estetik Ameliyatı Mı Oldu?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef yarışmasının sevilen isimlerinden birisi olan Suna Aydın geçen haftalarda yaptığı bir hatayla yarışmadan elenmişti. Suna Aydın Masterchef yarışmasının en başarılı ve en popüler yarışmacılarından birisiydi. En başta Masterchef Suna restoranı ile gündeme gelirken ünlü kişileri ağıladığı Sual Restaurant işletmesinde de başarılı işler çıkarıyor. Daha sonra Masterchef Suna silikonlu dudaklarla gündeme geldi. Suna Aydınını dudakları silikonlu mu değil mi o tartışmalar yapıldı. Son olarak dün Masterchef Suna Instagram hesabından yaptığı paylaşımda estetik ameliyatı olduğunu belirtti. Peki Masterchef Suna Aydın Estetik Ameliyatı operasyonu nereden oldu?

Masterchef Suna Neresinden Estetik Operasyonu Geçirdi?

Suna Aydın Instagram hesabından yaptığı hikaye paylaşımından burnundaki değişimin fotoğrafını paylaştı. Masterchef Suna burnundan estetik operasyonu geçirdi. İşte fotoğrafı:

Masterchef Suna Estetik Ameliyatı Oldu
Masterchef Suna Estetik Ameliyatı Oldu

Peki Masterchef Suna Aydın estetik ameliyatı kime oldu? Bununla ilgili de Instagram hikayesinden paylaşım yaptı. Masterchef Suna Aydın önce paylaşıp sonra kaldırdığı hikayesinde “herkese geçmiş olsun dileklerinden dolayı teşekkür ederim. Çok başarılı bir operasyon oldu. Ağrısız sızısız operasyon” diyerek ameliyatı yapan estetisyenin numarasını ve Instagram hesabını paylaştı. Instagram hesabından kaldırdığı hikayeye ulaşabilirsek sizlerle paylaşacağız. Ameliyatı kimin yaptığı ile ilgili çalışmalarımızı da sizlere duyuracağız.

Masterchef Suna Restoranı Nerede?
Masterchef Suna Restoranı Nerede?

Masterchef Suna Restoranı Sual Restaurant nerede?

Masterchef Suna Dudakları Silikonlu mu?
Masterchef Suna Dudakları Silikonlu mu?

Masterchef Suna dudakları silikonlu mu gerçek mi?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef suna dudakları estetikli mi
MasterChef Suna’nın Dudakları Silikonlu Botoks Mu ?

MasterChef Yarışmacısı Suna Aydın Dudakları Silikonlu Mu Dudağında Botoks Mu Var Ameliyat Mı Olmuş Doğal Mı

Kapat