MasterChef

Masterchef Sunanın Restoranı Nerede?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Masterchef Türkiye yeni bölümüyle 4 Kasım 2019 tarihinde tüm hızıyla devam ediyor. Bu bölümde kaptanlık yarışında yarışmacılar çiğ köfte yapacak. Yarışma başlamadan önce Muratın elenmesiyle alakalı yarışmacılar konuşurken Yasin Sunanın Demet Akalını restoranında ağırladığını dile getirdi ve birçok yarışmacı da bunun çok güzel mekan olduğunu söyledi. Peki Masterchef Sunanın restoranı nerede? Masterchef Suna Aydın restaurant hangi şehirde?

Masterchef Suna Aydın Restaurant

Suna Aydın gerçek hayatında bir işletme sahibi ve bu işletmesinde de birçok ünlü ismi de ağırlıyor. En son Demet Akalını mekanında ağırlayan Suna, daha önce yarışmacılardan Güzidenin de ailesiyle birlikte kahvaltıya geldiğini dile getirdi. Masterchef Sunanın restoranı görenlerin de ilgisini çekiyor.

Masterchef Sunanın Restoranı – Sual Restaurant Sarıyer

Suna Aydın Sual Restaurant
Suna Aydın Sual Restaurant Sarıyer

Masterchef Sunanın restoranı İstanbulun Sarıyer ilçesinde Sual Restaurant isimli bir mekan. Suna Aydın sahibi olduğu Türk ve Anadolu mutfağı konseptli restoranda ziyaretçilerine otantik lezzetler sunuyor.

Suna Aydın Sual Restaurant isimli mekanını açtıktan sonra ilk ağırladığı isimlerden birisi Demet Akalın oldu. Ayrıca, Demet Akalından sonra Emel Müftüoğlu da Sual restaurantın önemli ziyaretçilerinden birisi oldu.

Suna Aydın restoran işletmeciliğinin yanı sıra menü danışmanlıkları da yapıyor. Masterchef Suna Aydın 10 Ekim 1986 yılında Hatay İskenderunda dünyaya geldi. Bir çocuk annesi.

Masterchef Suna Aydın Instagram

Masterchef Yasin Pilavcı Dükkanı da Varmış?

Bu arada Masterchef yarışmasında yer alan Yasin İstanbulda pilavcı dükkanı açmış. Peki Masterchef Yasin Pilavcı dükkanı nerede?

Masterchef 2019 Rıfat
Masterchef Suna Estetik Ameliyatı mı Oldu?

Masterchef yarışmasının başarılı isimlerinden Suna Aydın estetik ameliyatı mı geçirdi. Öğrenmek için tıklayın!

Masterchef 2019 Yasin
Masterchef Yasin Dükkanın Nerede?

Masterchefin sevilen isimlerinden Yasinin İstanbuldaki pilavcısından haberiniz var mı? Nerede olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Sual Restaurant Sarıyer Harita Yol Tarifi

Sarıyer Sual Restraurant yol tarifi google haritalarda çıkmıyor. Ancak bu fotoğraftan yerine ulaşabilirsiniz. Emirgan Korusunun arka tarafında Reşitpaşada bir mekan.

Sual Restaurant Sarıyer Instagram adresi ve websitesinde mekanla ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sual Restaurant Instagram

Sual Restaurant Sarıyer Website: www.sualresitpasa.com

Masterchef Suna Aydın Restaurant Fotoğraf Galeri

3 Yorum

  1. Kardeş senden aldığım 3 cümle vardı onuda sildim. başlığıda senden almadım. Arananlar listesinde en üstte bulunuyor. Ya bu işi ilk defa yapıyorsun. Yada sitenin gücü nedir bilmiyorsun. Şikayet konusuna gelince şimdi bende otururum. sitende benzeyen ne kadar başlık varsa şikayet ederim. Ama ne olur biliyormusun. sen benim ekmeğime ben senin ekmeğine mani olmuş oluruz. Şikayet işlerini bırakın bu yüzden google türkiyeye iyi bakmıyor. Bide alan siteler milliyet hürriyet interhaber olsaydı şikayet edebilecekmiydin. Bırak şikayet etmeyi muhattap bile bulamazdın kendine. Anlayışla karşılayacağın düşüncesiyle. saygı ve sevgiler.

    • Özcan Reply

      Dostum ben bu işi yaklaşık 12 senedir yapıyorum. Googleın başlıklardan dolayı intihal cezası vermeyeceğini de biliyorum. Ağzınla söylüyorsun utanmadan bir de 3 cümle vardı aldığım diye. 3 cümle yoktu görüntüsü de var elimde. Birazcık insaf. Hepsini kendi cümlelerimi kullanarak yaptığım haberi alıp yapıştırıyosun sonra da çıkmışın site gücünden haberin yok mu diyosun. Evet var sitenin değeri yüksek olduğu için ilk sırada çıkıyosun zaten bundan dolayı yazdım. Benim hitim bir anda düşüş yaşadı. Sonra da neymiş google iyi bakmıyormuş. Çalma kardeşim? Varsa benim de çalıntı haberim bak bakalım şikayet et. Madem çaldığını düşünmüyorsun da neden değiştiriyosun peki? Anlayışla karşıladığımı anladığını düşünüyorum.

  2. Pingback: MasterChef Güzide'nin Evi Nasıl? Güzide'nin Evi Nerede? - Yakın Markaj

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
Masterchef Alican ile Yasin Ev Arkadaşı mı Evleri Nerede
Masterchef Alican ile Yasin Ev Arkadaşı mı? Evleri Nerede?

Masterchef Alican ile Yasin ev arkadaşı mı? Evleri nerede? Şimdi sizlere Masterchef Yasin ve Alican ev arkadaşı mı bundan bahsedeceğiz.

Kapat