MasterChef

Masterchef Yasin Hangi Ünlüye Hollywood Yıldızına Benziyor?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

2019-2020 Masterchef yarışmacıları büyük bir gündem oluştururken; bazı yarışmacıların ünlülere, film yıldızlarına benzerliği de dikkat çekti. Bunlardan birtanesi de ”bum” repliğiyle adından söz ettiren Yasin Obuz oldu. Masterchef Yasin yarışmadaki sempatik konuşma tarzı ve yaptığı komikliklerle dikkat çekmişti. Son zamanlarda büyük tartışmaların ve kavgaların(Eda ile)içinde yer alan Masterchef Yasin, bu kez ünlü Hollywood yıldızına benzerliğiyle dikkat çekti. Peki Masterchef Yasin hangi ünlüye benziyor? Masterchef Yasin hangi hollywood yıldızına benziyor? Masterchef Yasin Obuz kime benziyor?

Masterchef Yasin Hangi Ünlüye Hollwood Yıldızına Benziyor?

Masterchef’te sempatik konuşma tarzı, komik hareketleri ve zaman zaman da agresif yapısıyla dikkat çeken Yasin Obuz; ünlü Hollywood yıldızı John Travolta’ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. Somer Şef Yasin’in John Travolta’ya olan benzerliğini fark ederek bunu Yasin’e dile getiriyor.

Videoda Somer Şef Yasin’in John Travolta’ya olan benzerliğini fark ederek bunu Yasin’e söylüyor. Sizce Masterchef Yasin John Travolta’ya benziyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

2 Yorum

    • Aykut Solak Reply

      Rica ederiz 🙂 Masterchef ile alakalı bütün haberleri ve detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
masterchef alican restaurantı
Masterchef Alican’ın Restaurantı Var Mı? Varsa Nerede?

Masterchef yarışmacıları genel olarak günlük hayatlarında şef olarak bir işletmede çalışıyorlar. Bazı yarışmacıların kendilerine ait işletmeleri bulunurken bazı yarışmacılar ise...

Kapat