MasterChef

Masterchef Yasin ve Rıfat Survivor’a Mı Katılıyor ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

MasterChef Yarışmacılarından Yasin Obuz Ve Rıfat Yurttaş Survivor 2020 Yarışmasına Mı Katılacak ? Ünlüler mi Gönüllüler Mi Kadrosunda Yer Alacaklar ?

MasterChef yarışma programının iki farklı ve renkli ismi Yasin Obuz ve Rıfat Yurttaş adları Survivor 2020 yarışması ile anılmaya başlandı. Daha öncede bu tür yarışmalara katılan yarışmacıların Survivor programına katıldığını görmüştük. Peki Acun Ilıcalı bu konu hakkında açıklama yaptı mı ? Yasin ve Rıfat Survivora katılır mı ?

Yasin Obuz Rıfat Yurttaş Survivora Katılacak Kadroda Mı ?

Öncelikle ikili master şef programında en çok arama yapılan isimlerin başında geliyor. Yasin’in konuşma tarzı ve davranışları Rıfa’ın kendine has kişiliği ile insanların ilgisini çekmeyi başarıyorlar. Bu tip insanların reytingleri artırdığını zaten yapımcılar ve yönetmenler biliyor.

Sosyal medyada dönen haberlere göre Rıfat ve Yasin Masterchef yemek yarışma programı bittikten sonra Survivor 2020 kadrosuna dahil edilir mi ? Ünlüler takımına mı yoksa gönüllüler takımına mı alınır ? soruları hakkında Acun Ilıcalı veya başka bir kişiden açıklama gelmedi.

Fakat yakin markaj ekibi olarak bu tür kişilerin eninde sonunda bu yıl olmasa da ilerleyen yıllarda Survivor yarışmasına katılmalarına kesin gözle bakıyoruz. Bu konu hakkında yeni bir gelişme haber olursa anında sizlere duyuracağız.

SİZCE YASİN VE RIFAT SURVİVORA KATILACAK MI KATILIRSA İYİ OLUR MU YORUMLAR ALT TARAFTADIR.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla MasterChef
31 ekim masterchef eleme gecesi analı kızlı tarifi
31 Ekim Masterchef Eleme Gecesi Analı Kızlı Çorbası Tarifi

Haftaiçi 4 gün (pazartesi,salı,çarşamba,perşembe) süren Masterchef heyecanı 31 Ekim perşembe akşamı da hız kesmeden devam ediyor. Eleme gecesinin yaşandığı 31...

Kapat