Spor Haberleri

Michael Seri Sivasspor Maçında Oynayacak mı?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Galatasaray ligde oynadığı 7 karşılaşmada istediği sonuçları alamadı ve oynadığı futbol tartışılır hale geldi. Geçen 2 sezonun ardından bu seneye sıkıntılı başlayan takımda bazı futbolcuların performansı tartışılır hale geldi. özellikle gol yollarında büyük sıkıntı çeken takımda Fatih Terim yeni yollar aramaya başladı.

Takımın çok az gol pozisyonuna girmesi orta saha yaratıcı futbolcu sorununu tartışmaya açtı. Belhanda’nın vasatın da altında kalan performansı Terim’i düşündürüyor.

Orta sahada yaratıcı oyuncu gözüyle bakılan 10 numara mevkisine Sivasspor maçında Seri’nin geçmesi planlanıyor. PSG maçındaki performansı ile tam not alan futbolcunun bu bölgede Sivasspor maçına başlaması gelen bilgiler arasında. Fatih Terim oyuncuyla özel bir görüşme yaparak daha fazla sorumluluk alması gerektiğini ve takımı atağa çıkarmada önemli bir ol alması gerektiğini vurguladı.

Cuma günü oynanacak Sivasspor maçında ilk 11’e dönecek futbolcu hücuma dönük ortasahada görev alacak. Takımını gole hazırlayacak futbolcunun Falcao ile uyumu merak konusu. Geldiğinden beri istediği toplarla buluşamayan Falcao, bu maçla daha fazla pozisyona girerek takımını sırtlamayı amaçlıyor. bunun gerçekleşmesi için de Michael Seri’ye büyük görev düşüyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Spor Haberleri
emre belözoğlu sakatlandı mı
Emre Belözoğlu’nun Sakatlığı Ciddi Mi? Kaç Hafta Oynayamayacak

Arnavutluk maçında kaburgasında kırıklar oluşan 39 yaşındaki milli futbolcunun en az 3 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor. Yaşı itibariyle genç...

Kapat