Mucize Doktor

Mucize Doktor 14. Bölüm 12 Aralık Konuk Oyuncular Kim Ela

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor 12 Aralık 2019 tarihinde 14. yeni bölümü ile fox tv ekranlarında başlıyor sevilen dizide bu bölümde kimler oynadı 12 aralık oyuncuları kadrosu kim kimdir yeni gelen kadın oyuncu Ela kimdir gerçek adı ismi bilgileri yazımızda.

Mucize Doktor Ela Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi Çıktı Mı

Mucize Doktor her hafta olduğu gibi bu haftada bomba gibi bir bölümü ile ekrana geliyor. 14. Bölümde geçmiş yılların unutulmayan dizisinde oynayan Doktor Ela karakteri misafir oyuncu olarak diziye katıldı. Ayrıca hasta ve hasta yakını annesi babası rolünde oynayan konuk oyuncularda 12 Aralık tarihindeki bölümde boy gösterecek.

Finalde Neler Olacak

Mucize Doktor Finalinde Neler Yaşanacak Nasıl Bitecek Tüm Tüyolar Bilgiler Yazımızda

Mucize Doktor Ela Yasemin Özilhan Kimdir

Bu bölümde anlamlı bir şekilde diziye konuk olarak gelen Doktor Ela karakterini canlandıran kadın oyuncu o yıllarda Yasemin Ergene diye tanıdığımız evlendikten sonra Yasemin Özilhan olan dizi oyuncusu oldu. Bir zamanların fenomeni olan Yasemin Ergene Mucize Doktor kadrosunda kalıcı olarak olmayacak maalesef. İnternet ortamında kaç bölüm oynayacak sorusu sıkça arandı fakat dizide sadece bir bölüm oynaması bekleniyor. Eğer Yasemin Ergene 15. bölümde oynarsa yazımızdan duyuracağız. Bakalım bugün dizide fragmanda görünmeyen hangi konuk oyuncular çıkacak.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Ela Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi Çıktı Mı
Mucize Doktor Ela Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi

Mucize Doktor Ela Yasemin Özilhan Ergene Diziden Neden Ayrıldı Çıktı Kaç Bölüm Oynayacak Geri Dönecek Gelecek Mi Konuk Mu Devamlı...

Kapat