Mucize Doktor

Mucize Doktor 8. Bölüm 2. Fragman Ali’nin Zor Kararı 31 Ekim

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan Mucize Doktor tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin 8. Bölümü 31 Ekim Perşembe günü FOX Tv de ekranlarda olacak peki haftaya ki bölümün 2. tanıtım fragman videosu yayınlandı mı ? Ne Zaman Çıkacak Neler Olacak Özeti işte detaylar…

Her geçen hafta izlenme oranlarını artıran dizide Ferman’ın gizlediği bilgilerin gün yüzüne çıkması için takipçileri gün sayıyor. Ferman önceki bölümlerde Anne ve Babası’nın ölümü hakkında hiç detay vermemişti.

Mucize Doktor dizisinde heyecan dur durak bilmiyor Ferman sırrını bir türlü açıklamazken Ali’ye olan nefret duygusu her geçen gün artıyor. Ferman mutsuz bir şekilde hayatına devam ederken Ali için çok zorlu bir karar verme anı gelir.

Beliz 31 Ekim tarihinde de Ferman’ı çığırdan çıkaracak hareketlerine devam ediyor. Haldun hoca hastanede düzen isterken Ali ile Nazlı yakınlaşmaya başlar. Demir ise artık sevgisi Nazlı’ya iyiden iyiye hissettirmeye başlar.

Mucize Doktor 8. Bölüm Fragman 2

fragman şuan yayınlanmadı. Çıkma Tarihi 28 veya 29 ekim

31 Ekim tarihinde yayınlanacak yeni bölümün tanıtım videosu 2 yayınlanır yayınlanmaz sayfamıza ekleyeceğiz. Bakalım bu bölümde daha neler olacak ?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Ferman’ın Sırrı; Otistik Kardeşi Çocuğu Yakını Kim

Mucize Doktor Ferman Sırrı Ne Ali'ye niye böyle davranıyor ferman ali kardeş mi fermanın otistik hasta çocuğu mu var

Kapat