Mucize Doktor

Mucize Doktor Bahar Kim Gerçek Adı İsmi Oynadığı Diziler

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor 21 Kasım 11. Bölüm Konuk Oyuncu Bahar Kim Gerçek Adı Gerçek İsmi Hangi Dizide Oynadı Sevgilisi Eşi Kimdir Aslen Nereli Hangi Diziden Mucize Doktora Geçti Misafir Oyuncu Kız Bilgileri Biyografisi Özgeçmişi

Mucize Doktor kadrosuna bugün yani 21 Kasım 2019 Perşembe günü Mucize Doktor dizisine yeni katılan ve Bahar karakterinde oynayan kadın oyuncu bilgisi ve detayları yazımızda işte detaylar.

Mucize Doktor Bahar Kim Gerçek Adı

Ferman’ın Sırrını Bulduk !!!

Mucize Doktor Orjinali Olan The Good Doctor Dizisinden Ferman’ın Sakladığı Büyük Sırrını Bulduk !!!

Ferman'ın Sırrını Bulduk !!!

Mucize doktor Bahar Çeşmeli karakteri ile 11. bölümde konuk oyuncu olan Özge Özpirinçci dizinin 11. bölüm oyuncuları arasına girdi. Kadın dizisinin başrolü olan ve Doruk’un annesi rolünde oynayan oyuncu Fox tv ekranlarında gelen Kadın dizisinden Mucize Doktor dizisine 1 bölümlük misafir oyuncu olarak geçti.

Mucize Doktor Bahar Kim

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Taner Ölmez ve Özge Özpirinçci diziler arası geçiş yaparak ülkemizde bir ilki gerçekleştirdiler. Amerika dizilerinde gördüğümüz bu olay Ali Vefa ve Bahar karakterleri arasında oldu.

Mucize Doktor Bahar Hangi Dizide Oynadı

Özge Özpirinçci Kaç Yaşında Dizileri

1 Nisan 1986 yılında doğan ünlü oyuncu şuan 33 yaşında. 160 cm boyu 50 kilo fiziksel özellikleri. Aşk Yeniden (Zeynep), Aramızda Kalsın (Görkem) , Kavak Yelleri dizileri oyuncunun oynadığı en son diziler arasında.

Mucize Doktor Bahar karakteri ile diziye girmesini nasıl değerlendiriyorsunuz ? Yorumlar alt tarafta.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize-Doktor-Ali-ve-Duygu-Sevgili-Olacak-Mı-Evlenecek-Mi
Mucize Doktor Duygu ve Ali Sevgili Olacak Mı Good Doctor

Mucize Doktor Duygu ve Ali Evlenecek Mi Sevgili Mi Oluyorlar Flört Yapacaklar Mı Yeni Kız Duygu Ali'yi Nazlı'dan Ayıracak Mı...

Kapat