Mucize Doktor

Mucize Doktor Betül (Betüş) Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor Yeni Bölümünde Diziye Dahil Olan Çocuk Oyuncu Betüş Betül Karakteri Merak Konusu Oldu Yazımızdan Betül Kimdir Kaç Yaşında Geçmişte Hangi Dizide Oynadı Boyu Kilosu Annesi Babası Kim Bilgilerine Ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor Fox Tv ekranlarında yeni bölümleri ile gelmeye devam ediyor dizinin 18. Bölümü 16 Ocak Perşembe Günü Fox Tv ekranlarında ekrana gelecek iken Fragman videosunda yani tanıtımında küçük afacan kız Betül izleyenler tarafından merak konusu oldu işte detaylar.

Survivor Kadrosu 2020

Mucize Doktor Betül (Betüş) Kimdir Gerçek Adı

Çocuk oyuncu olarak diziye misafir hasta olarak katılan Betül rolünde oynayan küçük kız oyuncu Beren Gökyıldız 2009 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şuan 10 yaşında olan isim oyunculuk basamaklarına ilk olarak Kocamın Ailesi dizisi ile basmıştır.

Mucize Doktor Betül (Betüş) Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Kocamın Ailesi Pelin rolü ile beğeni toplayan Beren Gökyıldız Güldüy Güldüy Show programında , Anne dizisinde Melek gibi dizilerde de rol almıştır. En iyi çocuk oyuncu ödülünü 2016 yılında alan Beren Gökyıldız şimdilik son olarak Mucize Doktor dizisine 18. Bölümde 16 Ocak tarihinde konuk çocuk oyuncu olarak katılacaktır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor 2. Sezon (Yeni) Ne Zaman Başlayacak

Mucize Doktor 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor Başlar Başlama Tarihi Yeni Sezon Var Mı Olacak Mı Çekimler Başladı Mı Yazın...

Kapat