Mucize Doktor

Mucize Doktor Dizisi Tuttu Mu Çok İzleniyor Mu Sevildi Mi ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox tv ekranlarında bu yıl başlayan Mucize Doktor dizisi izleyenleri ilk bölümler sonra dizinin reytinglerini merak etmeye başladı. Dizi izlenme oranları nasıl Mucize Doktor Sevildi Mi ? Çok İzleniyor Mu ? Erken Final Yapar Mı ? sorularının cevabı yazımızda.

Mucize Doktor Tuttu Mu Ne Kadar İzleniyor ?

Özellikle son dönemde kanallarda yeni başlayan diziler adeta yıldız kayması gibi bir ışık verip kayboluyor. Kanallar dizilerin devam edip etmemesine ortalama ilk 20 bölümü ile kararlarını veriyorlar. İlk bölümler ile yapılan anlaşma dizinin kaderini belirliyor.

Eğer kanal reyting oranlarından tatmin olmaz ise diziyi yayından kaldırma yetkisine sahip. Reyting canavarının kurbanı olan diziler oldukça fazla peki Mucize Doktor dizisi için bu geçerli mi ?

Sevenler için güzel haberi verelim Mucize Doktor dizisi için bu kesinlikle geçerli değil. Yıllar önce yayınlanan Doktorlar dizisinin yerini doldurdu hatta dışarı bile taştı. Özellikle sosyal konularda farkındalık yaratma amacı da güden dizi herkes tarafından çok sevildi.

Reytinglerde Kaçıncı Oluyor ? sorusunun cevabı ise birinci. Liderlik koltuğunu açık ara fark ile alan dizi diğer kanallara adeta parmak ısırtıyor. Dizinin bu izlenme oranlarını gördükten sonra tuttu mu sorusunun cevabı ise hemde çok tuttu oluyor bize göre.

Bu bahar havası bakalım artarak devam edecek mi ? burası şuan bilinmez ama Mucize Doktorlar dizisi her geçen gün reytinglerini artırıyor tabiki azalacağı günlerde başlayacaktır.

Siz Mucize Doktor Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz Yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürler

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Finali Ne Zaman Toplam Kaç Bölüm Sezon

Mucize Doktor Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Toplam Kaç Bölüm Sezon Yayınlanacak Reyting Sonuçları Nasıl Final Tarihi Belli Mi Tüm...

Kapat