Mucize Doktor

Mucize Doktor Ela Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor 14. Bölüm 12 Aralık 2019 Tarihinde Dizinin Kadrosuna Yeni Dahil Olan Doktorlar Dizisindeki Ela Kimdir Kaç Bölüm Oynayacak Diziden Neden Ayrıldı Çıktı Ayrılacak Mı Konuk Misafir Oyuncu Mu ?

Mucize Doktor dizisi flaş bir yeni bölümle ekrana geliyor. Rekortmen dizi bu hafta 14. Bölümde yen gelen kadın oyuncu ile gündeme damga vurdu. Yıllar öncesinin fenomen doktor dizisi Doktorlar oyuncusu Yasemin Özilhan Ergene Mucize Doktor dizisine katıldı. Sevilen oyuncu geçmiş yıllardaki gibi diziye Doktor Ela karakteri rolü ile izleyicinin karşısına çıkacak. Peki Ela Kaç Bölüm Oynayacak Dizide devamlı mı oynayacak konuk mu olacak ? Geri dönecek gelecek mi ayrılıyor çıkıyor mu işte detaylar ;

Finalde Ne Olacak Bulduk !

Mucize Doktor Nasıl Bitecek İşte Tüm Tüyolar

Mucize Doktor Ela Kimdir Gerçek Adı İsmi

Gerçek adı Yasemin Ergene Özilhan olan isim 1985 yılında Almanya da doğdu. Şuan 44 yaşında olan oyuncu ekranlara çıkmadan önce uzun modellik yapmıştır. Daha sonra dizilerde boy gösteren Yasemin Özilhan Doktor dizisindeki Ela canlandırmasıyla geniş kitlelere ulaşmış ve kariyer çıkışını yapmıştır. Daha sonra televizyonlarda pek göremediğimiz dizi oyuncusu Mucize Doktor dizisinde anlamlı bir şekilde 14. Bölümde boy gösterecek.

Hangi dizide oynadı sorusunun cevabı ise ilk olarak 2002 yılında Koçum Benim dizisinde Eylül karakteri ile boy gösteren oyuncu daha sonra Çocuğun Var Derdin Var (Sibel), Ah Be İstanbul (Esra) dizilerinde de rol aldı.

Mucize Doktor Ela Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi Çıktı Mı

Soyadı Neden Değişti Kiminle Evlendi ?

O yıllarda herkesin Yasemin Ergene olarak tanıdığı oyuncu 2011 yılında evlendi ve dolayısıyla Ergene soyadını kullanmamaya başladı. Şuan İzzet Özilhan ile evli olan oyuncu uzun bir aradan sonra tekrar ekranlarda.

Yasemin Özilhan Neden Ayrıldı Geri Dönecek Mi

İzleyicilerin en çok sorduğu sorulardan olan Kaç Bölüm Oynayacak diziden neden ayrıldı çıktı tekrar gelecek mi dizide yine çıkacak mı gibi sorular oldu. Gündemden uzak kalan izleyiciler Yasemin Ergene’nin diziye 14. bölümde konuk olarak katıldığı bilgisine ulaşmamış olabilir. Ela karakteri dizide konuk oyuncu olarak canlandırılacak. Yasemin Özilhan daha sonra dizinin herhangi bir bölümünde geri dönerek yine diziye katılması beklenmiyor. Eğer farklı bir durum olursa yazımızdan okuyucularımızı bilgilendireceğiz.

Sizce Doktor Ela Geri Dönmeli Mi Diziye Yakıştı Mı ? İzleyici Yorumları Alt Tarafta.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor 2020 1. Sezon Finali Ne Zaman Kaçıncı Bölüm
Mucize Doktor 2020 1. Sezon Finali Ne Zaman Kaçıncı Bölüm

Mucize Doktor 1. Sezon Finali Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Olacak Oynayacak Tarihi Ne Zaman Bitecek 2020 Yaz Aylarında Olacak Mı...

Kapat