Mucize Doktor

Mucize Doktor Ferman Diziden Ayrılıyor Mu Neden Çıkıyor

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor Ferman (Onur Tuna) Diziden Ayrılıyor Çıkıyor Mu ? Diziden Neden Ayrıldı Çıktı ? Onur Tuna Geri Dönecek Mi ? Niye Ayrıldı Çıktı ? Ölecek Mi Ölüyor Mu ? Son Dakika Haberleri yazımızda

Mucize Doktor’un Ferman’ı bildiğiniz gibi yakışıklı oyuncu Onur Tuna canlandırıyor peki Ferman Senaryo gereği dizide kalacak mı yoksa diziden çıkacak mı konusu son dönemde merak konusu oldu.

Onur Tuna (Ferman) Kimdir ?

Doğum tarihi 2 Temmuz 1985 olan oyuncu 34 yaşında. Çanakkale’de doğan Onur Tuna Ege Üniversitesinde Ses Eğitimi bölümünü bitirmiştir. Geçmiş yıllarda modellik yapan Mucize Doktor dizisinin Ferman’ı fiziksel ölçüleri 185 cm 86 kg.

İl dizisi Hayat Devam ediyor olan ünlü oyuncu Filinta Mustafa, Cesur Yürek, Yasak Elma dizilerinde de rol aldı. Son yıllarda hızlı bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu şuan Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Mucize Doktor’da başrol olarak devam ediyor.

Mucize Doktor Ferman Diziden Ayrılacak Çıkacak Mı Öldü Mü ?

Bazı izleyiciler Ferman gidecek yerine biri mi gelecek ? diye sorular sormaya devam ediyor ayrıca dizide Ferman bir kaza sonucu ölecek mi ? bu yüzden diziden çıkacak mı ? soruları da sorulmuyor değil. Lakin Mucize Doktor senaryosunda bu konu ile ilgili ulaştığımız bir bilgi yok Onur Tuna Ferman rolünde dizinin final bölümüne kadar devam edecektir. Dizi böyle bir riski göze alacağını hiç zannetmiyoruz.

Diziler bazen olduğu gibi başrol oyuncularının diziden çıkıyor ölüyormuş gibi göstererek reytingleri artırmayı planlayabilirler. Dediğimiz Gibi Onur Tuna diziden ayrılmayacaktır eğer çok olağan üstü bir durum olursa nedenini sizlerle paylaşacağız.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Konuk Oyuncuları Kimler 10 Ekim 5. Bölüm

Mucizde Doktor Yeni Gelen Katılan Konuk Misafir Oyuncu Kimdir Gerçek Adı İsmi Ne ? 10 Ekim 5. Bölüm Diziye Hasta...

Kapat