Mucize Doktor

Mucize Doktor Ferman’ın Sırrı Good Doctor Dizisinde Ne ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor Ferman’ın Açıklamadığı Gizlediği Söyleyemediği Sırrı Nedir Ne ile İlgili Bir Yakını Ne Yüzünde Öldü Onur Tuna Sır Olarak Sakladığı Bilgi Spoiler Good Doctor Orijinal Uyarlama Dizisindeki Sır ile Aynı Mı İşte Ferman Hakkında Neler Olacak Yaşanacak Özeti Kore Amerikan Versiyonu

Mucize Doktor dizisinde Ferman karakteri dizide sırrını açıklamadıkça izleyenler ne zaman söyleyecek kaçıncı bölümde ortaya çıkacak gibi bazı soruları merakla aramaya başladı. Peki Ferman’ın sırrı ne zaman hangi olaydan sonra öğrenebileceğiz. İşte Good Doctor yani Mucize Doktor dizisinin uyarlandığı diziden bazı spoiler bilgiler yazımızda.

Mucize Doktor Ferman’ın Gizli Sırrı Nedir Good Doctor Dizisinden ;

Evet arkadaşlar yaptığımız araştırmalara göre Ferman (Onur Tuna) hayatından gizli gelecekte çıkacak detayları açıklıyoruz. Buna göre Mucize Doktor dizisinde Ferman’ın otizmli bir kardeşi var sorumluluk alması için kardeşini okula tek başına gönderir küçükken okula giderken kardeşine araba çarpar ve bu kazandan sonra küçük kardeşi felç kalır ve bundan hep kendini suçlar. Bu yüzden Ali’ye devamlı kötü davranıyor.

Geçen bölümlerde Ferman gizli telefon görüşmesinde ” Beni Sordu Mu” cümlesini kurdu işte bu kişi Ferman’ın hasta yani sakat kalan kız kardeşi oluyor. Bakalım bu sır Mucize Doktor dizisinde nasıl bir uyarlama ile sahnelenecek ?

Hatta kız kardeşi olan Ayça karakterini Gökçe Akyıldız canlandıracak diye sosyal medyada haberler dolanmaktadır.

Ferman Sır Konusunda İzleyici Yorumları Alt Taraftadır

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Beliz ve Kıvılcım Kıyafetleri Hangi Marka Modeli

Mucize Doktor Beliz'in ve Kıvılcım'ın Son Yeni Bölümde Giydiği Kıyafet Elbise Hangi Marka Modeli Ne Nereden Giyiniyor Ceket Bluz Kaban...

Kapat