Mucize Doktor

Mucize Doktor Final’de Ne Olacak Nasıl Bitecek (Spoiler)

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor Dizisi Uyarlamasında Final Nasıl Bitti Son Bölümde Ne Olacak Neler Yaşanacak Finalinde Ali ve Nazlı Evlenecek Mi ? Ali Doktor Oluyor Mu ? Nazlı Aliye Aşık Oluyor Mu Mucize Doktor Spoiler Orijinalinde Gerçeğinde Nasıl Bitiyor Ferman’nın Sırrı Ne Zaman Ortaya Çıkacak Ferman ve Beliz YAZIMIZ SPOİLER İÇERİR !

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor bildiğiniz gibi Kore uyarlaması olan bir dizi yapımı. Tabi hal böyle olunca benim gibi sabırsız insanlar bunu okuma veya yazmak istiyor. Dizide en çok merak edilen ve aranan konu Ali ve Nazlı ilişkisi oluyor. Aralarında aşk başlayacak mı ? kim kime açılacak ? soruları en çok arananlar arasında işte bizde sizler için dizinin gerçeğini araştırdık ve bazı detayları sizlere vermek istiyoruz.

Mucize Doktor Finalinde Ali Doktor Olacak Mı ?

Dizide yani aslında Ali Vefa diye tanıdığımız karakterin karşılığı Good Doctor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ali gerçek bir doktor olacak ve kendi başına hastalara bakacak ve ameliyat yapabilecek. Bildiğiniz gibi Ali hastalığından dolayı stres yönetimini yapamıyor ve geçirebileceği ataklar Ali’nin uzman bir doktor olması için engel teşkil ediyor. Dizide Ali bu zorluğu aşacak ve artık her şey yoluna girmeye başlayacak.

Bu dediklerimiz Mucize Doktor dizisi senaryosunda nasıl işlenir nasıl sahnelenir onu kabul edersiniz ki bizde bilemeyiz. Ama Ali’nin asistanlıktan terfi edeceğine kesin gözle bakabiliriz.

Mucize Doktor Finalde Ali ve Nazlı Evleniyor Mu ?

Evet geldik en çok merak edilen konuya Nazlı Ali’ye aşık oluyor mu ? sorusunun cevabı evet arkadaşlar Nazlı Ali ile aşk yaşayacak. Hatta bu ilişki bir evlilik ile taçlandırılacak diğer taraftan Ferman ‘a aşık olan Nazlı bakalım bu sevdadan nasıl vazgeçecek. Diziye sonradan gelen doktor Elif karakteri (sitemizde bu oyuncu ile ilgili bilgi vardır) gerçekten hepimizin gıcık olacağı bir rol olacak. Ali ve Nazlı’nın arasını bozmaya çalışan bir karakter olacak.

DİZİYE GİRECEK DOKTOR ELİF KİMDİR TIKLAYINIZ….

FİNAL İÇİN İZLEYİCİ YORUMLARI ALT TARAFTADIR.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor 9. Bölüm Tekrarı Saat Kaçta Ne Zaman

Mucize Doktor 9. Bölüm Fragmanı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor Başlayacak Fox Tv Bu Hafta Yayın Akışı...

Kapat