Mucize Doktor

Mucize Doktor Konuk Oyuncuları Kimler 10 Ekim 5. Bölüm

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor Dizisi Yeni Bölümü ile 10 Ekim Perşembe günü ekranlarda oluyor. 5. Bölüm ile FOX Tv ekranlarında yayınlanan dizide diziye katılan konuk misafir oyuncu kim bilgileri merak konusu oldu. Hasta Olan Kim ? Figüran Arka Plan Oyuncuları Kimler Hasta Olan Kadın Adam Adı İsmi Ne ?

Bildiğiniz gibi dizi de sürekli yeni hastalar diziye dahil oluyor bir kaç bölüm dizide kaldıktan sonra diziden çıkıyorlar. Özellikle dizinin konusu hastane olunca dizide oyuncu silkilasyonu oldukça fazla. Buakşam yayınlanacak bölümde bakalım kimler dahil olacak.

Kadrosunda Taner Ölmez Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan gibi oyuncuları barındıran diziye Elif karakteri ile Serenay Aktaş’da katılıyor. Her geçen gün kadroyu güçlendiren dizilerin diğer oyuncuları hakkında kaç yaşında kimdir gerçek adı ismi ne bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor 10 Ekim Yeni Gelen Misafir Oyuncu Kim Gerçek Adı Ne Kerem Kimdir ?

Mucize Doktor dizisinde arka plan figüran yardımcı oyuncuların bilgilerini paylaşmıyor.Mucize Doktor dizisine yeni gelen konuk ve misafir oyuncu bilgisi yayınlanırsa sizlerle paylaşıyoruz.

Ali’nin Küçüklüğünü Oynayan Çocuk Oyuncu ; Adin Külçe

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Ferman’ın Gizlediği Bilgi Ne ? Sırrı Nedir

Mucize Doktor Ferman'ın Sırrı Ne Gizlediği Sorun Nedir Ferman ve Ali Kardeş Mi Spoiler Sır Ne Zaman Ortaya Çıkacak İzleyici...

Kapat