Mucize Doktor

Mucize Doktor Nazlı Diziden Ayrılıyor Mu Neden Çıkıyor ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor dizisinde her geçen bölüm heyecan artmaya devam ediyor Peki dizide büyük hata yapan ve hastanın ölümüne sebep olan Nazlı Doktorluktan atılarak diziden ayrılacak mı ? Sinem Ünsal kadrodan çıkıyor mu ?

Fox tv’nin ve Türkiye’nin gözde dizilerinden Mucize Doktor’un bağrol oyuncularından sayılabilecek güzl oyuncu Sinem Ünsal dizinin ana karakterlerinden biri. Sevilen oyuncunun diziden çıkıyor olması herkesi üzebilir.

Nazlı Diziden Ayrılacak Mı Neden Ayrılıyor ?

Aysun adındaki hastanın dışarıda yaptığı acil müdahalede büyük bir hata yapan Nazlı bu olayı gizleyemedi daha doğrusu olayın farkında bile değildi. Hastanenin hocalarından Tanju bu durumu anladı ve Nazlı için kötü günler başlayacak. Peki Nazlı Doktorluktan Atılır Mı ?

Sinem Ünsal dediğimiz gibi dizinin ana karakterlerinden biri böyle bir oyuncunun diziden çıkmasını hele böyle bir sebeple gitmesi mümkün değil. Senaryoda Nazlı’nın diziden ayrılması ile ilgili bir şey olduğunu düşünmüyoruz.

Farklı bir nedenden dolayı ayrılık yaşanırsa yazımızda Mucize Doktor takipçilerini bilgilendireceğiz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor 8. Bölüm 2. Fragman Ali’nin Zor Kararı 31 Ekim

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan Mucize Doktor tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin 8. Bölümü 31 Ekim Perşembe günü FOX...

Kapat