Mucize Doktor

Mucize Doktor Tekrarı Özeti Hangi Günler Saat Kaçta FOX Yayın Akışı

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Fox Tv’nin yeni dizisi Mucize Doktor Hangi Gün Yayınlanıyor ? Özeti Ne Zaman ? Fox Tv Yayın Akışı Mucize Doktor Yeni Bölümü Kaçıranlar Hangi Günler Saat Kaçta İzleyebilir ? detaylar yazımızda.

2019 2020 sezonunda ilk sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan Mucize Doktor her hafta Fox Tv kanalında yeni bölümleri özet bölümü ve Tekrar bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Sevilen diziye Fox tv daha çok önem gösterirken ilk haftalar neredeyse her gün tekrarı veriyor. Sabah Öğle Akşam ve Gece saatlerinde dizinin tekrarlarını izleyebilirsiniz. İşte yayın saatleri;

Mucize Doktor Yeni Bölüm Hangi Gün Saat Kaçta ?

Dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bölümünü Perşembe günü yayınlıyor. Saat 20:00 da başlayan dizi 23:30 a kadar sürüyor.

Mucize Doktor Tekrarı Hangi Günler Yayınlanıyor ?

Fox tv’nin en son yayın akışına göre diziyi Perşembe günleri kaçıranlar için Çarşamba Günü Saat 20:00 da Alt Yazılı, Cuma 12:15 Alt Yazılı, Cuma Gece 00:15, Cumartesi 16:30, Pazar Günleri 11:15 ve gece saat 02:45’de bölüm tekrarlarını yayınlıyor. Yayın akışı haftalık değiştiği için bilgilerimizi güncelliyoruz.

Haftasonu artık sadece Pazar günleri saat 11:15 de tekrarı vardır.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Dizisi Tuttu Mu Çok İzleniyor Mu Sevildi Mi ?

Mucize Doktor Dizisi Tuttu Mu Reytingleri Nasıl Sevildi Mi Çok İzleniyor Mu İzlenme Oranlarında Kaçıncı Oluyor Sevildi Mi

Kapat