Mucize Doktor

Mucize Doktor Yeni Gelen Konuk Oyuncular 6. Bölüm 17 Ekim

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Mucize Doktor 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Buna göre diziye 17 Ekim tarihli yeni bölümünde katılan yeni oyuncular kim ? Yeni gelen Katılan Konuk Oyuncular Çocuk Oyuncu Kimler ? Gerçek Adı İsmi Ne ?

Mucize Doktor Fox Tv ekranlarına gelmeye devam ediyor dizinin formatı gereği her bölümde hasta rolünde bir çok misafir oyuncu katılıyor. 6. Bölümde ise yaşanan kaza sonucu dizi hareketli geçecek. Ali ve Ferman’a bakalım daha ne kadar kötü davranacak ?

Son aldığımız haberlere göre diziye Elif karakteri ile yeni bir ünlü oyuncu katılacak. Bu rolü yapan ise Serenay Aktaş olacak. Mucize Doktor dizisi tüm merak ettiğiniz bilgileri sitemiz düzenli olarak paylaşmaya devam edecek. Dizinin 2. fragmanında bakalım yeni bir oyuncu görünecek mi ?

Mucize Doktor 6. Bölüm 17 Ekim Yeni Gelen Konuk Oyuncular

Mucize Doktor dizisi yeni bölümünde diziye gelen konuk hasta oyuncu rolünde oynayan oyuncuların isimlerini paylaşırsa yazımızdan her hafta olduğu gibi bu haftada yayınlayacağız. Dizide ayrıca bir çok figüran yardımcı arka plan oyuncuları da katılıyor fakat Mucize Doktor bu oyuncuların bilgisini vermiyor.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Mucize Doktor
Mucize Doktor Ali’nin Kereme Okuduğu Kitap Adı Ne Yazarı Kim

Mucize Doktor Ali'nin Kerem'e okuduğu kitap roman adı ne yazarı kim ? Okuduğu sayfa kaçıncı sayfada neresini okudu metini

Kapat