Dizi Haberleri

Müge Anlı Satı Ermiş’e Ne Oldu Son Gelişmeler Neler ?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Müge Anlı İle Tatlı Sert Satı Ermiş’e ne oldu neler yaşadı ? Bulundu Mu Olayı Çözüldü Mü ? Cinayet Mi Öldürüldü Mü ? Son Gelişmeler

Satı Ermiş’e Ne Oldu Neler Yaşadı ? Son Gelişmeler

Satı Ermis Nereli Memleketi ?

6 çocuk Annesi Satı Ermiş 53 yaşında Ankara Beypazarı ilçesinden. 23 Ağustos’da kayboldu.

Satı Ermiş Vakası Olayına Ailesi Neden Başvurdu ?

Kaybolma yüzünden Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruldu.

Programda Yaşanan Son Olaylar Kimler Aradı Çözüldü Mü ?

Satı Ermiş Ankara’da bir otelde bir gün kalıyor. Daha sonra diğer gün Otelde eşyaları ve ziynetleri almadan (veya alamadan) ortadan kayboluyor. Müge Anlı programa davet ettiği Satı Ermiş’in daha önce görüştüğü Feyat Araz ile olay çözmeye çalışıyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Satı Ermiş Kayıp Mı Öldürüldü Mü Cinayet Mi?

Feyat Araz canlı yayında son bölümde ” Numarasını parkta birinden aldım. Aradım görüştüm daha sonra o beni ısrarla geri aradı.” dedi. Evli olduğum için kendisiyle rahat görüşemeyeceğim için bana hat aldı verdi.

Satı Ermiş ile görüşen Feyat benle otelde görüştükten sonra 15 kişiyle daha görüşmüş dedi. Feyat Araz Satı Ermiş’i 3 aydır tanıdığını söyledi fakat Satı Ermiş’in kızı Feyat Araz’ın numarasının 1 yıldır yeğeninde olduğunu söyledi.

Müge Anlı son bölümde Satı Ermiş ile görüşen herkesi programa davet edeceğini açıkladı.

25 Eylül 2019 Müge Anlı ile Tatlı Sert Program Bölümünde Feyat Araz’dan şüpheli açıklama Araz 23 Ağustos’da telefon hattını iade ettiğini söyledi fakat Müge Anlı’nın bulduğu delilde 24 Ağustos günü Araz’ın verdiği hattan Araz’ın akrabası ile görüşme yapıldığı ortaya çıktı

Ekim Ayı Gelişmeleri Aydınlatıldı Mı Çözüldü Mü Son Deliller

Kayıp olmasının ardından 40 gün geçmişti.  Pazartesi günü programa bağlanan bir seyirci  Satı Ermiş’in telefonunun son kez sinyal verdiği bölgede İnözü Mevkinde büyük bir yangın çıktığını söylemişti. Bu arazi Mustafa Başkır’ın arazisine yakın olduğu ve Mustafa Başkır’ın da telefon sinyali Satı Ermiş ile aynı saate inözü mevkinde verdiği bilinmektedir. Verilen bilgiler ışığında yetkililer hemen harekete geçmiş ve arazide arama çalışmaları başlatmıştı.

Yapılan çalışmalarda iki bölgenin kazılmış olabileceği görülmüştür. Yapılan çalışmalar sonuç vermese de devam edeceği bildirilmiştir. 1 ekim Salı günü ismini vermek istemeyen bir seyirci telefonla programa bağlanmış,15 gün önce İnözü vadisine pikniğe gittiklerini ve orada koyu mavi renkli üzeri delikli babet ile battaniye gördüklerini söyledi. Daha sonra Satı Ermiş’in Osmaniye’deki oğlu canlı yayına bağlanıp bayramda annesine tarif edilen tarzda bir babet hediye ettiğini söyledi. Bu bilgiler ışığında Müge Anlı ekibi hemen o bölgeye doğru hareket etti. Babet ile battaniyenin Satı Ermiş’e ait olup olmadığı henüz belli değildir.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Müge Anlı Burhan Aykurt Olayı Çözüldü Mü Son Gelişmeler

Burhan Aykurt Öldürüldü Mü ? Kayıp Mı Oldu ? Son Gelişmeler Neler ? Olay Çözüldü Mü Burhan Aykurt Bulundu Mu...

Kapat