O Ses Türkiye

O Ses Türkiye 2019 2020 Hadisenin Takımı? Kimler Var?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiye yarışması 2019 2020 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Henüz eleme aşaması bitmeyen O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeleri takımlarını oluşturmaya devam ediyor. Peki O Ses Türkiye 2019 2020 Hadisenin takımında kimler var? İşte Hadisenin takımı ve yarışmacıların Instagram ve Facebook adresleri. Bu sayfada Ariel David Gonzales Sanches ve Berfin Hasar kimdir, kaç yaşında nereli bunları göreceğiz. Diğer yarışmacıları görmek için aşağıdan diğer sayfalara geçmeyi unutmayın.

O Ses Türkiye 2019 2020 Hadisenin Takımı

Ariel David Gonzales Sanchez

Instagram

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Kolombiyalı yarışmacı Ariel David Gonzales Sanchez, Despacito şarkısını seslendirdi. Ariel David Gonzales Sanchez, performansı ile Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ı döndürmeyi başardı.

Berfin Hasar

Soundcloud

Berfin Hasar kimdir? O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Berfin Hasar, Dangereous Women şarkısını seslendirdi. Berfin Hasar, performansıyla Beyazıt Öztürk ve Hadise’yi döndürmeyi başardı ve Hadiseyi seçti.

1 2 3 4 5 6

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
O Ses Türkiye Nilüfer Tütüncü Kimdir Kaç Yaşında Kimi Seçti
O Ses Türkiye Nilüfer Tütüncü Kimdir? Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışmasında muhteşem sesi jüri üyelerini etkileyen Nilüfer Tütüncü kimdir? Kaç yaşında, kimi seçti, Instgram adresi nedir?

Kapat