O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Türkiyenin en çok sevilen şarkı yarışması olan O Ses Türkiye başvurusu nasıl yapılır sizlere anlatmaya çalışacağım. O Ses Türkiye seçme yerleri hangi illerde? O Ses Türkiye başvuru soruları nelerdir hepsini öğreneceğiz.

Unutmayı siz de O Ses Türkiye yarışmasına başvurunuzu yaparak geleceğin en parlak şarkıcılarından birisi olabilirsiniz. Sesinize güveniyorsanız eğer fırsat varken harekete geçip başvurunuzu yapın. O Ses Türkiye başvurunuzu yaptıktan sonra seçmelere gitmeniz gerekecek ve burada sizlere O Ses Türkiye 2019 seçme yerleri konusunda da bilgi vereceğim.

O Ses Türkiye Gürsu Kimdir?

O Ses Türkiye Başvuru 2019

O Ses Türkiye yarışmasına katılmak için önce internet üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuruda hangi sorular yer alıyor? Hangi bilgiler isteniyor isterseniz biraz bundan bahsedelim.

O Ses Türkiye başvuru soruları içerisinde ilk olarak ad, soyad, evlilik durumu, yaş, meslek, memleket gibi kişisel bilgiler yer almaktadır. Daha sonra eğitim bilgileri, varsa üniversite mezuniyeti hakkında bilgiler isteniyor.

Kişisel bilgilerin ardından müzikle ilgili sorulara geçiliyor. O Ses Türkiye başvuru kısmının en önemli soruları burası olabilir. Müzikle kaç yıldır uğraşıyorsunuz, enstrüman çalıyor musunuz, hiç sahne aldınız mı, hiç albümünüz var mı gibi müzikle alakalı birçok soru karşınıza çıkıyor. Bu bilgileri doldurduktan sonra sizden O Ses Türkiye yarışmasına neden katılmak istediğiniz soruluyor. Bu bilgileri de cevaplandırıp fotoğraf yükleyerek başvuruyu tamamlıyorsunuz.

O Ses Türkiye Hadisenin Elbisesi Hangi Marka?

O Ses Türkiye Başvurusu Nasıl Yapılır?

O Ses Türkiye başvurusu için şu linke tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.

Bu linkteki bilgileri yukarıda söylendiği gibi doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Size tavsiyem lütfen kendiniz gibi olun. Size ait olmayan sırf gösteriş yapmak için bilgiler vermeyin. Yarışmaya seçilmek için sahip olmadığınız yeteneklere sahipmişiniz gibi yazmayın.

O Ses Türkiye Seçme Yerleri Hangi İllerde? O Ses Türkiye Seçmeleri Ne Zaman?

O Ses Türkiye yarışmasına çok farklı yerlerden katılım sağlayabilirsiniz. O Ses Türkiye seçmeleri için illaki İstanbul’a TV8 stüdyolarına gitmenize gerek yok. Çünkü O Ses Türkiye ekibi Türkiyenin her bölgesine seçmelere için kendileri gidiyor. Peki O Ses Türkiye seçme yerleri hangi illerde? 2019 O Ses Türkiye Seçmeleri Ne zaman yapılacak?

  • 03.11.2019 İSTANBUL – AVANTGARDE OTEL
  • 02.11.2019 İZMİR – SMART OTEL
  • 02.11.2019 OSMANİYE – BÜYÜK OSMANİYE OTELİ
  • 03.11.2019 HATAY – LİWAN BUTİK OTEL
  • 01.11.2019 ADANA -SEYHAN OTEL
  • 02.11.2019 ELAZIĞ-RAMADA ELAZIĞ OTEL
  • 03.11.2019 ANKARA – DEMONTİ OTEL
  • 02.11.2019 İSTANBUL – AVANDGARDE OTEL
  • 03.11.2019 DÜZCE – TURAN OTEL
  • 03.11.2019 GAZİANTEP – TUĞCAN OTEL

Daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
O Ses Türkiye Gürsu Kimdir Serseri Mayın Performansı
O Ses Türkiye Gürsu Kimdir? Sevgilisi Kim?

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Gürsu 26 Ekim 2019 tarihinde herkesi duygulandırdı. O Ses Türkiye Gürsu kimdir? Gürsunun Serseri Mayın...

Kapat