O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Gürsu Kimdir? Sevgilisi Kim?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiyeye katılan Gürsu Çavuşoğlu 26 Ekim 2019 tarihinde yayınlanan programda resmen herkesi duygulandırdı. O Ses Türkiye Gürsu kimdir? Gürsunun Serseri Mayın performansı. Gürsu nereli? Gürsunun sevgilisi kim?

26 Ekim 2019 tarihinde yayınlanan O Ses Türkiyeye Gürsu Çavuşoğlu damga vurdu. Adanadan gelen Gürsu Serseri Mayın Performansı ile bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Gürsu sahnedeyken o kadar pozitif bir enerjisi vardı ki bütün jüri üyeleri etkilendi. O Ses Türkiye yarışmasında Gürsu Çavuşoğlu hangi jüriyi seçti?

Gürsu Çavuşoğlu Kimi Seçti?

Gürsu bütün jüri üyelerini döndürmeyi başarsa da Beyaz Seda’yı bloklayarak Gürsunun onu seçmesine engel oldu. Murat Bozun da bloklama hakkı olmasına rağmen Gürsunun seçimini kısıtlamamak için kimseyi engellememesi dikkat çekti.

Hadisenin Gürsu için yaptığı yorumlar Acunu çok etkiledi. Hadise yaptığı yorumlarda Gürsuyu final adayı olarak gördüğünü ve şampiyon olabileceğini belirtti.

Gürsu bu konuşmalar arasında seçimini yaptı. O Ses Türkiye Gürsu Çavuşoğlu Hadiseyi seçti. Gürsu bundan sonra Hadisenin takımında mücadele edecek. Böylece Hadise takımına önemli bir ismi kazandırmış oldu.

O Ses Türkiye Gürsu Kimdir?

O Ses Türkiye yarışmasında 26 ekim tarihinde herkesin sesinde etkilendiği Gürsunun yarışmaya Adana’dan katıldığı ortaya çıkıt. Konservatuvar Şan bölümü mezunu olan Gürsu kendi grubu ile Adana’da müzik yapıyor. Rock müzik ağırlıklı şarkılar söyleyen Gürsu başka müzik tarzlarını da sevdiğini belirtti.

Gürsu Çavuşoğlu Sevgilisi Özgül Özay Kimdir? Kaç yaşında?

O Ses Türkiye Gürsu Özgül
Gürsu ile sevgilisi Özgülün düeti

Gürsunun aynı yarışmada arkasında sahneye çıkan başka bir isim vardı. O Ses Türkiye Özgül isimli bir hanımefendiyi ağırlarken Özgülün Gürsu Çavuşoğlunun sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Peki O Ses Türkiye Özgül kimdir?

Gürsu Çavuşoğlunun sevgilisi Özgül aslında bir doktor olmasına rağmen müziğe olan ilgisiyle sahneye çıkarak şarkı söylemeye başlamış. Özgül de Gürsu gibi O Ses Türkiyede bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Özgül Murat Boz’u seçerek onun takımına gitti. Özgül Özay dış görünüşü itibariyle biraz yaşlı durması Özgül Ozay kaç yaşında sorularını da beraberinde getirdi. Ancak Özgül Özay kaç yaşında bu konuda sizlere net bilgi veremiyoruz.

İki sevgili sonrasında birlikte düet yaparak Sezen Aksunun Bile Bile isimli şarkısını söylediler. Söyledikleri bu şarkı ile herkesi duygulandıran ikili O Ses Türkiyeye devam ediyor.

O Ses Türkiye Gürsu Serseri Mayın Performansı

O Ses Türkiye Hadise’nin Elbiseleri Hangi Marka?

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
26 27 Ekim O Ses Türkiye Hadise’nin Elbisesi Hangi Marka

26 Ekim O Ses Türkiye Yeni Bölümde Hadise'nin Giydiği Seçtiği Kıyafet Elbise Hangi Marka Adı Ne Nerede Satılıyor Fiyatı Kostüm...

Kapat