O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Hayri Kasaç Kimdir? Nereli? Kimi Seçti?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiye yarışmasında güne damga vuran isimlerden birisi Hayri Kasaç oldu. Hayri Kasaç geçen sene yaşadığı ilginç bir olayla da gündem oldu. O Ses Türkiye Hayri Kasaç kimdir? Kimi seçti? Kaç yaşında nereli?

Hadisenin O Ses Türkiye Şampiyonu dediği yarışmacı kim?

Hayri Kasaç Kimdir? Nereli?

Gerçek hayatında bir ses sanatçısı olan Hayri Kasaç O Ses Türkiye 2019’a damga vuran isimlerden birisi oldu. Yarışmaya Mardin’den katılan ve Mardinli olan Hayri Kasaç Keklik gibi şarkısıyla o ses türkiyede bütün jürileri döndürmeyi başardı. Hayri Kasaç Mardinli ve Mardinde sahne alıyor.

Acun Hayri Kasaç ile ilgili yaşanan bir olaydan bahsetti. İşte Hayri Kasaçın geçen sene O Ses Türkiye yarışması başvurusunda yaşadığı sürpriz.

Siz de yıldız olabilirsiniz. O Ses Türkiye başvurusu nasıl yapılır?

Hayri Kasaç Yanlışlıkla Masterchefe Başvurmuş

O Ses Türkiye 2019 yarışmacılarından Hayri Kasaç geçen sene O Ses Türkiye yarışması başvurusunda yaşadığı olayı anlattı. Geçen seneki yarışmaya başvuru yapacağı sırada bütün bilgileri dolduran Hayri Kasaç ardından alt tarafta bulunan Masterchef başvurusuna tıklamış ve bilgilerini oraya göndermiş. Üstelik Hayri Kasaç Masterchef programından da kabul edilmiş ama tabiki gitmemiş.

Hayri Kasaç Sosyal Medya Hesapları: Facebook Instagram

Mardinli Mustafa Kimi Seçti?

Hayri Kasaç Kimi Seçti

O Ses Türkiye 2019 yarışmasında gündem oluşturan isimlerden birisi olan Hayri Kasaç o ses türkiye yarışmasında HADİSEYİ seçti. Hayri Kasaç o ses türkiyede Hadisenin takımında olacak.

Hayri Kasaç Keklik Gibi Performansı

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
2-3 Kasım O Ses Hadise’nin Giydiği Elbise Kıyafet Markası

Hadise 2 Kasım Giydiği Elbise Hangi Marka Adı Ne Siyah Tulum Mavi Kot Kıyafet Markası Bilgileri Küpe Ayakkabı O Ses...

Kapat