O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Mardinli Mustafa Kimdir? Kimi Seçti?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiye 2019 yarışmasına damga vuran isimlerden birisi Mustafa Kökel oldu. Mustafa Adanaya gidek mi şarkısıyla hem jürileri döndürdü hem de seyircileri coşturdu. O Ses Türkiye Mardinli Mustafa kimdir? Nereli ve kimi seçti? Mustafa Kökelin komik videosu da sizlerle olacak.

O Ses Türkiye Mardinli Mustafa Kimdir?

Aslen Midyatlı olan Mustafa O Ses Türkiye yarışmasında eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başardı. Mustafa Kökel Mardinin Midyat ilçesinden katılarak söylediği renkli şarkıyla dikkatleri üzerine çekti ve 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı.

Mardinli Hayri Saraç bakın kimi seçti?

Mustafa Kökel Kimi Seçti?

Mardinli Mustafa Kökel 4 jüriyi döndürdükten sonra beraber türkü söyleyebiliriz diyerek Murat Bozu seçti. Mardinli Mustafa O Ses Türkiyede Murat Bozun takımında yer alacak. Murat Boz böylece ekibine bir güçlü ismi daha katmış oldu. Mustafan önceki Mardinli Hayri Kasaç ise Hadise’yi seçmişti.

Mardinli Mustafa Instagram Adresi

Mardinli Mustafa Kökel Acun’un hatırlattığı anısını şu şekilde anlattı. Daha önce Instagram 15 saniyelik videolar kabul ediyordu. Ben de video kaydı yapıp oraya atmaya karar verdim. Bunu yapmaya başladıktan sonra bir anda sehpa kırıldı ve olanlar oldu. Sonra arkadaşlarım bunu internete yüklememi istedi ben önce istemesem de sonra yükledim. Amerikadan bile arayan oldu bu videodan dolayı beni.

İşte Mardinli Mustafa Kökelin o komik videosu.

Mardinli Mustafa Komik Video

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Seyirci Olarak Katılmak
O Ses Türkiye Seyirci Başvuru? Seyirci Olarak Katılmak

2019 O ses türkiye seyirci başvuru nasıl yapılır ve seyirci olarak katılmak için gerekli şartlar nedir onu anlatacağım.

Kapat