O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Sunucusu Saadet Özsırkıntı Kimdir?

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

O Ses Türkiye yarışmasının güzel sunucusu Saadet Özsırkıntı aslında kimdir? Saadet Özsırkıntı hakkında duyduklarınız sizi şaşırtabilir.

Türkiyenin en çok seyredilen yarışma programlarından birisi olan O Ses Türkiye ses yarışması sunucusu Saadet Özsırkıntı her programda şıklığı, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla izleyenlerin dikkatini çekiyor. O Ses Türkiye saadet yarışmacılara sahneye çıkmadan önce verdiği destek ve motivasyonla da izleyicilerin beğenisini çekiyor. Her yarışma programında giymiş olduğu kıyafetler, makyajı ve güzelliği izleyenleri ilgisini çekiyor. Peki O Ses Türkiye sunucularından Saadet Özsırkıntı kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Instagram ve diğer sosyal medya hesapları nelerdir?

O Ses Türkiye Sunucusu Saadet Özsırkıntı Kimdir?

Saadet Özsırkıntı

O Ses Türkiyede Sunucu

O Ses Türkiye Saadet 1990 doğumlu ve aslen Adanalı olan bir yarışma sunucusudur. Saadet Özsırkıntı eğitimini Özel Çağ Kolejinde tamamladıktan sonra Koç ve Maltepe Üniversitesinde lisans düzeyinde eğitim görmüştür. Maltepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan Saadet Özsırkıntı dil eğitimi için de bir süreliğine İngilterede bulunmuştur. Boğa burcu olan Saadet Özsırkıntının boyu 1.71 m ve kilosu da 53 kgdır.

Saadet Özsırkıntı Hangi Programlarda Yer Aldı?

O Ses Türkiye yarışmasında arkadaki sunucu olarak da bilinen Saadet Özsırkıntı aldığı eğitimlerin ardından profesyonel hayatına yarışma sunuculuğu ile devam ediyor. O Ses Türkiye sunucuları arasında en beğenilen sunuculardan birisi olan Saadet Özsırkıntı daha önce de başka yarışmalarda sunuculuk yapmıştır.

İlk olarak Fanta reklamında TV’ye çıkan Saadet, CNN Türk kanalında komik videoların sergilendiği bir programda sunuculuk yaparak ilk sunuculuk deneyimini yaşadı.

Daha sonra kariyerine Acun Medya kanalı olan TV8de devam etmeye başlayan Saadet Özsırkıntı 3. Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde sunuculuk yapmış sonrasında ise Survivor yarışmasında arka plan (backstage) sunucusu olarak görev almıştır. Yani Saadet Özsırkıntı arkadaki sunucu rolüne burada da devam etmiştir.

Murat Bozun Montu Hangi Marka?

Murat Bozun 9 Kasımda Giydiği Mont Hangi Marka?

O Ses Türkiyenin İranlı Yarışmacısı Kim?

O Ses Türkiye İranlı İbrahim kimdir? Kimi seçti?

O Ses Türkiye Sunucusu Kariyerin Zirvesi

Saadet Özsırkıntı Survivor’un ardından O Ses Türkiye yarışmasında sunuculuğu üstlenmiş ve 2015 yılından bu yana da yürüttüğü bu görevi başarılı bir şekilde yapmaya devam etmiştir. Kariyerinin zirvesini O Ses Türkiye yarışmasında yaşayan Saadet sunuculuk görevine halen burada devam etmektedir.

O Ses Türkiye Saadet Özsırkıntı Instagram adresi https://www.instagram.com/saadetozsirkinti/

Saadet Özsırkıntı Galeri

O Ses Türkiye Sunucu Saadet Özsırkıntı Instagram
O Ses Türkiye Sunucu Saadet Özsırkıntı Instagram
O Ses Türkiye Arkadaki Sunucu Saadet Özsırkıntı
O Ses Türkiye Arkadaki Sunucu Saadet Özsırkıntı
O Ses Türkiye Sunucuları Saadet Özsırkıntı Kimdir
O Ses Türkiye Sunucuları Saadet Özsırkıntı Kimdir
O Ses Türkiye Saadet Özsırkıntı bikinili
O Ses Türkiye Saadet Özsırkıntı bikinili

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla O Ses Türkiye
o ses Türkiye
O Ses Türkiye Mert Yılmaz Kimdir, Nereli, Kimi Seçti?

O ses Türkiye Yarışmasında yine jürileri kendine hayran bırakan bir yarışmacı çıktı. Yarışmacı Mert Yılmaz "Roxanne" isimli şarkıyı seslendirdi. Mert...

Kapat