Dizi Haberleri

Ramo Dizisi Adananın Hangi Mahallesinde Çekiliyor?

Adanada çekilen Ramo dizisi hangi mahallede çekiliyor
Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Murat Yıldırım, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel’in başrollerini paylaştığı Ramo dizisi en çok çekildiği yerle dikkatleri üzerine çekiyor. Dizisinin 1. tanıtımı fragmanında da bahsedilen yer neresi? Adanada çekilecek Ramo dizisi hangi mahallede? Taşkapı diye bir mahalle gerçekte var mı? Ramo dizisi Adananın hangi mahallesinde çekiliyor sizi bu konuda aydınlatacağız.

Ramo Dizisi Konusu Kısaca Nedir

Tanıtım videolarından da gördüğünüz gibi 2020 dizileri arasında en çok dikkat çekecek dizilerden birisi olan Ramo dizisi çete, kabadayılık ve aşk konuları üzerine kurgulanmış bir dizi olacak. Ramo dizisinde Ramazan isimli bir gencin Pelin’e olan aşkına şahitlik edeceksiniz. Ramazan ile Pelinin bu aşkı da Adananın kenar mahallelerinden birisinde geçecek. Dizinin tanıtımı fragmanında da bahsi geçen Taşkapı mahallesi gerçek mi gerçekte var mı merak konusu. Fragmana göre Ramo dizisi Adananın Taşkapı mahallesinde çekilecek.

Taşkapı Mahallesi Nerede Gerçekte Var mı

Ramo dizisi Adananın hangi mahallesinde ya da Ramo dizisi hangi mahallede diye arama yaptığınızda karşınıza çıkacak ilk bilgi Taşkapı Mahallesi olacak. Peki Taşkapı mahallesi nerede gerçekte var mı? Açıkçası Ramo dizisinin çekileceği söylenen Taşkapı Mahallesinin gerçek bir yer olmadığını ve kurgu olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte, Ramo dizisi Adananın hangi mahallesinde çekilecek bakalım.

Ramo Dizisi Hangi Mahallede Çekilecek

Ramo dizisi Adananın daha önce de dizilerin çekilmiş olduğu Hürriyet mahallesinde çekilecek. Adana Sıfır Bir isimli dizi için kurgulanan ve tasarlanan Hürriyet mahallesindeki sokaklar Ramo dizisi çekimlerinde de kullanılacak. Ramo dizisi hangi mahallede sorusu da artık cevabını bulmuş oluyor.

Adana hem sosyal medyadan hem de dizilerden görüldüğü kadarıyla çok fazla suça meyilli insanın bulunduğu bir yer olarak biliniyor. İnsanların önyargıları Adana mahallelerinde de çok fazl suç vakası yaşandığını düşündürüyor. Ancak bunu tam tersine Adana suç oranı en düşük illerden bir tanesi. Hatta suç oranı en az olan 10 ilden bir tanesi Adana. Bu şekilde bakıldığında Adan ilinin aslında sosyal medya ya da diziler aracılığıyla gösterilen yüzünün gerçeği yansıtmadığını söyleyebiliriz.

Daha çok kabadayılık üzerine çekilen diziler yüzünden böyle bir imajı olsa da Adana insanı mert olan güzide bir ilimiz. Adanada dizilerin en çok çekildiği mahalleler ise Hürriyet, Kiremithane, Karşıyaka, Barabaros ve Bey mahalleleridir. Ramo dizisi de bu mahalleler içinde Hürriyet mahallesinde çekilecek. Adana sıfır bir dizisinde olduğu gibi Ramo dizisi Adananın Hürriye mahallesinde çekilecek.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu Görsel Liste

Ramo dizisi oyuncu kadrosu. Sizler için özenerek tek tek hazırladığımız Ramo dizisi oyuncuları fotoğrafları ile birlikte.

ramo dizisi oyuncu kadrosu isimleri tüm oyuncular listesi

Ramo dizisi Adananın hangi mahallesinde çekiliyor sorusunun cevabına ulaştığınıza göre bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Özellikle Adanalı ziyaretçilerimizden Ramo dizisi çekimleri ile alakalı bilgiler bekliyoruz. Bir de Ramo dizisi ile ilgili beklentileriniz, yorumlarınız, düşünceleriniz nelerdir? 2020 dizilerinden Ramo dizisi tutacak mı size göre? Yorumlarınız aşağıda paylaşabilirsiniz.

Ramo Dizisi Tanıtım Fragmanı

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Haberleri
Doya Doya Moda Yaren Medin Kim Nereli Yaşı Boyu Kilosu
Doya Doya Moda Yaren Medin Kim Nereli Yaşı Boyu Kilosu

Doya Doya Moda Yaren Medin Kim Kaç Yaşında Aslen Nereli Memleketi Boyu Kilo Bedeni Makyajsız Estetiksiz Hali İnstagram Hesabı Mesleği...

Kapat