Dizi Oyuncuları

Ramo Dizisi Sibel Kimdir Esra Bilgiç Yaşı Boyu Sevgilisi

Pinterestte Paylaş LinkedIn Tumblr

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in yaptığı, yapımını BKM yapımcılığın üstlendiği ”Ramo” dizisi Show tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in paylaştığı dizi de İdil Fırat, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, Nilüfer Açıkalın gibi isimlerde oyuncu kadrosunda yer alıyor. 2 düşman aile arasındaki çatışmayı ve düşman ailelerden Ramo ve Sibel’in birbirine olan aşkı konu alacak Ramo dizisinde yer alan karakterleri, oyuncu kadrosunu sizler için tanıtıyoruz. Ramo dizisi Sibel kimdir? Ramo dizisi Esra Bilgiç eşi sevgilisi kimdir? Ramo dizisi Esra Bilgiç yaşı boyu kaç? gibi sorular akıllara geldi. Gelin güzel oyuncu Esra Bilgiç’i daha yakından tanıyalım.

Ramo Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanacak iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, baş rollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in paylaştığı Ramo dizisinin 3 Aralık 2019 Salı günü ekranlardaki yerini alması bekleniyor.

Ramo Dizisi Sibel Kimdir Gerçek Adı?

2 düşman ailenin çatışmasını, daha sonra düşman ailelerden Ramo ve Sibel’in birbirine olan aşkını konu alan Ramo dizisinde Sibel karakterini Esra Bilgiç canlandıracak. Dizide Sibel karakteri bir avukat olarak karşımıza çıkacak.

Ramo Dizisi Esra Bilgiç Kimdir?

14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü ve Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Boyu 1.78, kilosu 52’dir. Burcu terazidir. İlk oyunculuk deneyimine TRT 1 ekranlarında yayınlanan efsane dizi ”Diriliş Ertuğrul” ile başlamıştır. Dizide Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. Oynadığı dizi ve filmler: Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun), Bir Umut Yeter (Derya)

Ramo Dizisi Esra Bilgiç Eşi Sevgilisi

Ramo dizisinde Murat Yıldırım (Ramo) ile başrollerini paylaşacak olan Esra Bilgiç, 2017 yılında eski Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile dünya evine girmiştir. Çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Beşiktaş’ın o dönemki başkanı Fikret Orman yapmıştır. Ancak çift 2019 yılında karşılıklı anlaşarak boşandı.

Ramo Dizisi Esra Bilgiç Sosyal Medya Hesapları

Show Tv ekranlarında yayınlanacak Ramo dizisinde Sibel karakterine can verecek olan Esra Bilgiç’in sosyal medya hesapları:

İnstagram: https://www.instagram.com/esbilgic/?hl=tr

Twitter: https://twitter.com/esbilgic

Facebook: Oyuncunun bilinen resmi bir facebook hesabı yoktur.

Bir Yorum Yaz

Pinle
Daha fazla Dizi Oyuncuları
Güvercin Dizisi Zülüf Kimdir Gerçek Adı Ne Hangi Dizilerde Oynadı
Güvercin Dizisi Zülüf Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Güvercin dizisi baş karakterlerinden Zülüf kimdir? Gerçek adı ne Kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde filmlerde oynadı? Almila Ada Kimdir?

Kapat